Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Jānis Porziņģis – rezultatīvākais

21.01.2008 18:05

0

Itālijas otrās spēcīgākās līgas regulārā čempionāta spēlē liepājnieka Jāņa Porziņģa pārstāvētais klubs “Carmatic Pistoia” ar 67:53 pārspēja turnīra tabulā blakus esošos “Trenkwalder RE” basketbolistus. Mūsu basketbolistam šī bija vairāk nekā veiksmīga spēle – 32 minūšu laikā viņš izcēlās ar 20 gūtiem punktiem, izprovocēja pretinieku uz sešām piezīmēm, izcīnīja divas atlēkušās bumbas un izdarīja divas rezultatīvas piespēles. Jāatzīmē, ka liepājnieks bija rezultatīvākais savā komandā.

Jau spēles sākumā “Carmatic” basketbolisti ieguva desmit punktu pārsvaru un itin droši kontrolēja spēles gaitu, tomēr līdz pat izšķirošās ceturtdaļas sākumam Pistoijas klubam lielāku pārsvaru iekrāt neizdevās, taču pēdējās desmit minūtēs, pateicoties labai metienu precizitātei un agresīvai darbībai aizsardzībā, viņiem izdevās salauzt pretinieku un beigu beigās izcīnīt samērā pārliecinošu uzvaru. Jāatzīmē, ka pirmajā savstarpējā cīņā “Carmatic” cieta smagu zaudējumu – 63:84.

Pēc šī panākuma “Carmatic Pistoia” turnīra tabulā ar izcīnītām 10 uzvarām 16 spēlēs jau pakāpušies uz piekto vietu, no pirmā vietā esošās “Vanoli Soresina” atpaliekot vienas uzvaras tiesu. Nākamo spēli liepājnieka pārstāvētais klubs aizvadīs šī nedēļas nogalē, kad tiksies ar “Carife Ferrara” vienību.