Otrdiena, 21. janvāris Agne, Agnese, Agnija

Jaunie basketbolisti rūdās Beļģijā

Jaunie basketbolisti rūdās Beļģijā
01.06.2007 18:33

0

Atslēgvārdi

Starptautiskā turnīrā Ljēžas pilsētā Beļģijā trešo vietu izcīnījusi Liepājas Basketbola skolas un “Liepājas vanagu” apvienotā 1993.gadā dzimušo zēnu komanda. Liepājas komandas treneris Armands Misus pastāstīja, ka turnīrā kopumā piedalījušās 20 komandas, kas četrās apakšgrupās cīnījās par vietu pusfinālā. Iekļūšana izslēgšanas spēlēs mūsu jaunajiem groza bumbas meistariem problēmas nesagādāja. Vispirms liepājnieki ar 50:22 apspēlēja Nīderlandes komandu “Den Helder”, bet vēlāk pārspēja arī Beļģijas “Selliege 2” (56:43) un “Berlin” (47:12) basketbolistus.

Savukārt apakšgrupas pēdējā spēlē par pirmo vietu mūsējie nedaudz spraigākā cīņā uzveica citu beļģu vienību “Vaterlo” – 48:32.

Pusfinālā A.Misus trenētajiem puišiem atkal bija jātiekas ar “Selliege” basketbolistiem, šoreiz tikai ar šī kluba spēcīgāko komandu. Sākumā nelielu pārsvaru rezultātā ieguva mūsu zēni, taču cīņas galotnē jau priekšgalā izvirzījās mājinieki. Vēl minūti līdz beigām “Selliege” vienībai bija tikai četru punktu handikaps, tomēr beigās tika zaudēts ar 42:52. Mazajā finālā – mačā par trešo vietu – liepājnieki ļoti prasmīgi spēja izmanot ievērojamo auguma pārsvaru un, lielākoties izspēlējot savus uzbrukumus uz groza apakšu, izšķīra bronzas medaļu likteni – 46:32.

Par Liepājas komandas un visa turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Jurģis Krugļikovs.

Tā kā mūsu basketbolistiem uz šāda veida starptautiskajiem turnīriem aizbraukt iznāk samērā reti, komandas treneris ir gandarīts, ka puišiem izdevās iegūt vērtīgu pieredzi ārpus valsts robežām. “Žēl tikai, ka nespējām iekļūt finālā. Bija grūti cīnītie pret mājiniekiem, abas vienības bija spēkos līdzvērtīgas, taču mača izskaņā kļūdījāmies vairāk,” teica A.Misus. Līdz ar šo turnīru ir beigusies arī mūsu jauno basketbolistu sezona.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)