Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

Jelgavā gūst 20. uzvaru

24.02.2012 07:00

Līdz apaļiem divdesmit panākumiem Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā uzvaru skaitu ir izlīdzinājuši komandas “Liepājas lauvas 2” basketbolisti, kas izbraukumā pēdējā ceturtdaļā ar 90:77 (24:18, 11:19, 25:21, 30:19) nodrošināja uzvaru pret komandu “Jelgava/LLU”.

Pirmais puslaikā cīņā ar turnīra tabulas lejasgalā esošajiem jelgavniekiem (pēc mača 13. vieta) pagāja vairāk atrodoties iedzinējos, nekā kontrolējot spēles gaitu. Lauvu treneris Artūrs Štālbergs tam par iemelsu min disciplīnas trūkumu, jo komandas spēlētāji nepildīja dotos norādījumus, tādēļ rezultāts arī turējies līdzīgs. Liepājnieki nebija pieņēmuši pareizos lēmumus pret sāncenšu aizsardzības sistēmu, lai gan metienu precizitāte mačā gan no tuvās, gan tālās distances bija augsta.

Neskatoties uz mājinieku labāk aizvadītajām pirmajām minūtēm, pirmo ceturtdaļu mūsējie noslēdza savā labā. Tomēr otrajā ceturtdaļā pēc izrāviena 11:2 laukuma saimnieki atkal pārņēma vadību un noturēja nelielo pārsvaru līdz pirmā puslaika beigām. Arī trešajā ceturtdaļā viesiem neko būtiski mainīt spēlē neizdevās, bet noslēdzošajā ceturtdaļā liepājnieki sadzirdēja trenera sacīto, un rezultātā uzvara ar 13 punktu handikapu.

Rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Ingus Jakovičs, bet Renāram Magonem double-double – 21 punkts un 13 atlēkušās bumbas. Abi spēlētāji kopā realizēja astoņus no komandas 12 precīzajiem tālmetieniem.

Trešdien, 29. februārī, “Liepājas lauvas 2” pulksten 17.00 uzņems vienību “Līvāni”.