Jurevičum 11+8

07.02.2014 00:11

Ceturtdien pārliecinošu panākumu Ukrainas Superlīgā izcīnīja Agra Galvanovska un Artūra Štālberga vadītā Nikolajevas ”Mykolaiv”, kas savās mājās ar rezultātu 100:61 sagrāva ceturtās vietas īpašnieci Zaparožjes ”Ferro-ZNTU”. Mājinieku labā produktīvs bija latviešu aizsargs Mareks Jurevičus, kurš guva 11 punktus un savāca astoņas bumbas zem groziem.

Uz spēli ”Ferro” bija ieradusies ne labākajā sastāvā un Nikolajevas aukstajā sporta skolas ”Nadežda” laukumā pienācīgu pretestību spēja izrādīt tikai pirmajā puslaikā. Mača otrajā cēlienā Galvanovska trenētie vīri guva 16 punktus pēc kārtas un noslēdzošajā ceturtdaļā viesiem ļāva gūt tikai deviņus punktus. Spēlei noslēdzoties, rezultāts uz tablo 100:61.

Laukuma saimnieki uzvarēja cīņu pie groziem (atl.b. 49 pret 32), divpunktu metienus realizēja ar 58% precizitāti un spēlēja agresīvāk nekā ”Ferro”, izprovocējot 27 soda metienus.

Mareks Jurevičus spēli iesāka Nikolajevas kluba pamatsastāvā un nepilnās 29 minūtēs atzīmējās ar 11 punktiem (2p. – 2/6, 3p. – 1/3, 1p. – 4/6), astoņām atlēkušajām bumbām (trīs no tām izcīnītas uzbrukumā) un četrām rezultatīvām piespēlēm. Tāpat Mareka rēķinā arī divas piezīmes, viena kļūda, trīs pārķertas bumbas (labākais rādītājs spēlē), viens bloķēts metiens un 18 efektivitātes koeficienta punkti.