Sestdiena, 27. aprīlis Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Jurevičus savāc 21+8, ieved komandu “play-off”

06.05.2012 11:29

Sestdien Itālijas otrajā līgā noslēdzās regulārā sezona, kur pēdējās kārtas spēlē lielisku sniegumu nodemonstrēja Mareks Jurevičus, gūstot 21 punktu un tādējādi sekmējot savas pārstāvētās “Domotecnica Ostuni” komandas uzvaru pār “Centrale del Latte Brescia” ar 75:72. Ar šo panākumu Jurevičus vienība iekļuvusi “play-off”.

Mareks Jurevičus laukumā atradās 33 minūtes, kurās guva 21 punktu (2p 8/11, 3p 1/3, soda metieni 2/2), savāca astoņas atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, saņēma trīs piezīmes, izprovocēja trīs noteikumu pārkāpumus, bloķēja vienu pretinieku metienu un pieļāva divas kļūdas, savācot efektivitātes koeficientu +26.

Itālijas otrajā līgā triumfēja Redžo Emīlijas “Trenkwalder”, kas jau nodrošinājusi vietu nākamajā sezonā Itālijas pirmajā līgā, tāpēc no izslēgšanas spēlēm ir atbrīvota. Tādējādi par otru ceļazīmi uz A sēriju “play-off” mačos cīnīsies nākamās astoņas labākās komandas jeb tās, kas ierindojās no 2. līdz 9. vietai. Pateicoties pēdējā kārtā gūtajai uzvarai, vieta izslēgšanas spēlēs būs arī Jurevičus komandai “Domotecnica Ostuni”.

Pirmajā kārtā gan ļoti nopietns pretinieks – regulārajā sezonā otrajā vietā palikusī “Enel Brindisi”, kuru pārstāv Latvijas basketbola līdzjutējiem labi zināmais amerikāņu saspēles vadītājs Alekss Renfro. Interesanti, ka šosezon abas komandas savā starpā tikās ne tikai regulārajā sezonā, bet arī Itālijas kausa izcīņā sezonas sākumā. Toreiz divu spēļu summā pārāki bija “Enel Brindisi”. Ceturtdaļfināla sērija ritēs līdz vienas komandas trīs uzvarām. Pirmā spēle jau trešdien, 9. maijā.