Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Jurevičus un Miglinieks neglābj “Liepāju/Triobet” no zaudējuma Maskavā

12.12.2014 19:53

Neraugoties uz rezultatīvo Mareka Jurevičus un Kristapa Miglinieka sniegumu, “Liepāja/Triobet” piektdienas vakarā piedzīvoja otro zaudējumu Baltijas Basketbola līgas (BBL) turnīrā, ar rezultātu 93:100 atzīstot Maskavas “Dynamo” pārākumu.

Liepājnieki Maskavā spēli aizvadīja bez amerikāņa Dveina Džonsona un latviešu uzbrucēja Ginta Antropa. 5000 līdzjutēju ietilpīgā “Dynamo v Krylatskom” arēna bija piepildīta vien par desmito daļu.

“Dinamieši” līdz šim bija izcīnījuši vien divus panākumus septiņos mačos un zaudējumu vidū bija arī neveiksme Liepājā (76:84). Savā laukumā maskavieši bija apņēmības pilni revanšēties un to apliecināja jau no pirmajām minūtēm. Pēc puslaika kurzemniekiem jau mīnus 12 (36:48). Trešajā ceturksnī 11 punktus pēc kārtas guva Mareks Jurevičus, kam sekoja trīs Kristapa Miglinieka tālmetieni pēc kārtas un mājinieki tika notverti.

Noslēdzošajās desmit minūtēs liepājnieki tā arī turējās dažu punktu attālumā un tuvāk īsti nespēja tikt. Minūti līdz beigām Miglinieks panāca mīnus četri (89:93). Tuvāk gan tikt neizdevās arī šoreiz, un arī “sodu taktika” nespēja dot rezultātu, liekot “Liepājai/Triobet” piedzīvot otro zaudējumu sešās spēlēs C apakšgrupā – 93:100.

Mareks Jurevičus aizvadīja rezultatīvāko spēli sezonā, gūstot 29 punktus, kā arī izcīnot astoņas atlēkušās bumbas, atdodot septiņas rezultatīvas piespēles un izprovocējot piecus noteikumu pārkāpumus. Arī Kristaps Miglinieks, iemetot četrus no astoņiem tālmetieniem, aizvadīja rezultatīvāko spēli sezonā – 21 punkts. Lauris Blaus pievienoja 15 gūtos punktus.

“Dynamo” rindās centrs Alimdzans Fedjušins iemeta 19 punktus un izcīnīja astoņas bumbas pie groziem. Deniss Zaharovs izcēlās ar 18 punktiem un sešām piespēlēm, bet Pāvels Gromiko guva 14 punktus un izcīnīja piecas bumbas.

Dynamo – Liepāja/Triobet 100:93 (21:15, 27:21, 19:29, 33:28)
Liepāja: Jurevičus 29, Miglinieks 21, Blaus 15, Žeļonis 12, Krastiņš 6, Leimanis 3, Helmanis 3, Mažutis 2, J.Antrops 2.