“Jūrmala” šoreiz spēcīgāka par “Liepājas lauvām””
Šovakar spēli Latvijas Basketbola līgas ietvaros “Liepājas lauvu” komanda mājās tikās ar “Jūrmalas” vienību un piedzīvoja sesto zaudējumu ar 79:90.
Jūrmalniekiem šovakar nācās iztikt bez sava pieredzējušākā spēlētāja, bijušā liepājnieka Jevgēņija Kosuškina, kurš esot apslimis un šovakar savai komandai palīdzēt nevarēja.
Neskatoties uz to, viesi maču iesāka ļoti veiksmīgi un pēc 15:0 izrāviena, mača sestajā minūtē panāca jau 14 punktu pārsvaru – 19:5. Pēc Agra Aglvanovska pieprasītā minūtes pārtraukuma mājinieki nedaudz atžirga un līdz ceturtdaļas beigu daļai pietuvojās līdz mīnus seši (17:23), arī ceturtdaļu noslēdzot ar sešu punktu deficītu – 19:25. Arī otrajās desmit spēles minūtēs kurzemnieki lēnām, bet pacietīgi tuvojās un divas ar pusi minūtes līdz pirmā puslaika beigām panāca mīnus divi – 40:42. Puslaika beigās gan liepājnieki atkal nedaudz attālinājās, pārtraukumā ejot ar septiņu punktu pārsvaru – 50:43.
Ar Mārtiņa Kravčenko, Džošua Maijo un Kristapa Miglinieka pūlēm laukuma saimnieki panāca neizšķirtu (55:55) un pēc Jāņa Timmas precīza metiena panāca vadību (57:55), taču turpinājums nesekoja. Atkal 12:0 izrāviens un viesiem jau atkal ievērojamāks pārsvars – 77:65. Lai arī pēc vairākiem Jāņa Timmas precīziem metieniem ceturtās ceturtdaļas vidū liepājnieki nedaudz pietuvojās, “Jūrmala” kopīgiem spēkiem prata uzvaru noturēt – 90:79.