Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

Kārlim Šiliņam 12 punkti uzvarētā FIBA Eirokausa mačā

Latvijas basketbolists Kārlis Šiliņš trešdien guva 12 punktus Vācijas kluba “Gottingen” uzvarā FIBA Eiropas kausa otrā grupu turnīra otrajā mačā.

13.12.2023 22:36

Getingenes vienība K grupas cīņā mājās ar rezultātu 76:70 (22:17, 20:14, 17:22, 17:17) pārspēja Bulgārijas komandu Botevgradas “Balkan”.

Šiliņš, laukumā pavadot 31 minūti un 15 sekundes, realizēja trīs no četriem divpunktu metieniem un sešus no septiņiem soda metieniem, bet netrāpīja vienīgo tālmetienus.

Latvietis arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, atdeva sešas rezultatīvas piespēles, pieļāva četras kļūdas, četrreiz pārkāpa noteikumus, bloķēja vienu metienu, dalīja labāko +/- komandā (+14) un arī efektivitātes koeficientu (17).

Uzvarētājiem ar 18 punktiem rezultatīvākais bija Umodža Gibsons. Pretiniekiem 13 punkti un 12 atlēkušās bumbas bija Jonasam Zohorem.

K grupā abās spēlēs uzvarējusi “Bilbao”, pa panākumam divos mačos ir “Gottingen” un “Porto” basketbolistiem, bet abās cīņās zaudējusi “Balkan”.

Pēc pirmā posma grupu turnīra pirmo divu vietu ieguvēji iekļuva otrajā posmā, kurā 16 komandas tiks sadalītas četrās grupās. Pirmo divu vietu ieguvējas iekļūs ceturtdaļfinālā.

FIBA Eiropas kauss Vecajā kontinentā ir rangā ceturtais turnīrs.