Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Kārlim Šiliņam astoņi punkti zaudētā Vācijas bundeslīgas spēlē

Latvijas basketbolists Kārlis Šiliņš pirmdien guva astoņus punktus viņa pārstāvētās “Gottingen” zaudējumā Vācijas bundeslīgas mačā.

30.10.2023 22:33

Getingenes vienība savā laukumā ar 77:113 (14:39, 25:17, 24:28, 14:28) piekāpās Eirolīgas klubam Berlīnes “Alba”.

Šiliņš 19 minūtēs un 49 sekundēs laukumā realizēja divus no pieciem divpunktu metieniem, vienu no trim tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem.

Viņš arī izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, trīsreiz rezultatīvi piespēlēja, pa reizei kļūdījās, pārķēra bumbu un bloķēja metienu, nopelnīja četras piezīmes, kā arī sakrāja efektivitātes koeficientu 12 un +/- rādītāju -14.

Mājinieku rindās rezultatīvākais ar 21 punktu bija Fjodors Žugičs, bet viesiem 21 punktu un septiņas atlēkušās bumbas sakrāja Kalifā Kumadjē.

Kad līdz otrās ceturtdaļas beigām bija atlikušas 74 sekundes, mačs tehnisku iemeslu dēļ tika pārtraukts.

“Gottingen” ar vienu uzvaru trīs spēlēs ieņem 13. vietu 18 komandu vidū.

Pagājušajā sezonā par Vācijas čempioni kļuva Ulmas “Ratiopharm”, kas finālsērijā ar 3-1 uzvarēja Bonnas “Telekom”.