Svētdiena, 12. jūlijs Indriķis, Ints, Namejs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Kaspars Mājenieks: “Domāju, ka ejam pareizo ceļu”

Kaspars Mājenieks: “Domāju, ka ejam pareizo ceļu”
Treneris Kaspars Mājenieks ir gan novērtēts par sasniegumiem ar Liepājas sieviešu basketbola komandu un Latvijas jaunatnes izlasēm, gan izpelnījies daudz pārmetumu par savu emocionalitāti, prasīgumu, tiešumu un godīgumu. (Foto: Ģirts Gertsons)
23.03.2020 07:00

"Kurzemes Vārds"

Pagājušajā nedēļā Latvijas Basketbola savienība paziņoja vietu sadalījumu Latvijas vīriešu un sieviešu basketbola čempionātos. Liepājas kungi pašmāju turnīrā septiņu komandu konkurencē finišēja pēdējie, bet dāmas LSBL turnīrā ir ierindotas 2. vietā. Sieviešu komandas “Liepāja/LSSS” galvenais treneris KASPARS MĀJENIEKS nav priecīgs par to, kā vīrusa epidēmijas dēļ beidzās šī sezona, taču uzskata, ka viņa vienībai bija pa spēkam izcīnīt medaļas arī Latvijas līgā un pašmāju jauniešu čempionāta U19 grupā.

– Šogad Latvijas čempionāts noslēdzās neierasti un savā ziņā arī dīvaini, tomēr tā oficiālais kopsavilkums Liepājas sieviešu komandai šķiet ierasts – 3. vieta Baltijā un 2. vieta Latvijā.

– Jā, tas izskatās nosacīti dīvaini, bet veselībai jābūt pirmajā vietā. Ar tādām lietām jokot nedrīkst. Ļoti bēdīgi, ka tā notika, jo man gribējās pierādīt, ka pēdējos 5–7 gados mūsu ieguldītais darbs ir pareizais ceļš, pa kādu jāiet. Diemžēl mēs to varējām pierādīt tikai par vienu trešdaļu. Baltijas līgas bronza bija pirmā lieta, Latvijas līga būtu otrā, bet trešā bija jaunatnes līgas U19 vecuma grupā. Domāju, mums šogad būtu viss medaļu komplekts, ņemot vērā to, kā mēs esam strādājuši.

– Baltijas līgā tava komanda pati izcīnīja bronzu, bet Latvijas čempionātā ar LBS lēmumu oficiāli piešķirtā, nevis laukumā izcīnītā pozīcija tomēr šķiet likumsakarīga. Vai piekrīti?

– Protams, Latvijā 2.–4. vietā sarindotās komandas katra katrai savā reizē varētu iekost, bet mēs gājām uz 2. vietu, kā minimums. Gribējām būt finālos. Domāju, ka mēs tur būtu bijuši. Par šo es nepriecājos, bet mēs Baltijas līgā pierādījām, ka esam otra labākā Latvijas komanda. Ja kāda no līgas otrās divīzijas komandām to grib apstrīdēt, tai bija visas iespējas spēlēt pirmajā divīzijā. Komandas pašas atteicās no šīs iespējas. Manuprāt, viss ir likumsakarīgi.

– Atskatīsimies uz aizvadīto sezonu, kuras sākumā Liepājas komanda izskatījās ļoti iespaidīgi. Vai sezonas sākumā liepājnieču sniegumā redzēji to, kurā virzienā tu stūrē savu komandu?

– Mēs bijām ļoti labi sagatavojušies. Viss plāns tika pildīts, sastāvs bija tāds, kādu es vēlējos. Taču bija divi plaušu karsoņi un neveiksmīga potītes trauma, kas izsita mūs uz kādiem diviem mēnešiem no [medaļu] kandidātu pulka. Bija problēmas. Man pašam tajā brīdī radās bailes, ka varu nokaut pārējās spēlētājas. Samazināju treniņu slodzi, intensitāti, lai gan vajadzēja samazināt treniņu skaitu un turpināt dot iekšā pārējām.

Labi, ka spēlējām Eiropas līgā. It īpaši janvāra posms deva pārliecību, ka kaut kas jāpamaina. Tas notika brīdī, kad to varēja izdarīt. Janvārī devām iekšā, un tas attaisnojās. Februārī bijām atpakaļ tajā līmenī, kādā gribējām būt. Diemžēl pārdegām Baltijas finālčetriniekā pret “TTT”. Ja salīdzina mūsu komandu ar Kauņas “Aistes/LSMU”, tad lietuvietēm lielākā daļa spēlētāju ir studentes. Ja man būtu iespēja saglabāt šo sastāvu vēl divus vai trīs gadus, arī mēs varētu ar “TTT” cīnīties vismaz puslaiku vai trīs ceturtdaļas. Taču mūsu pašmērķis nav iztērēt lielas naudas summas un nez ko pierādīt. Uzskatu, ka Liepājā mums ar meitenēm ir jāstrādā šādi.

Jā, bija problēmas. Viena no lielākajām, ka manā rīcībā nebija komandas, bet spēlētāju kopums. Lai komanda atbilstu principam “viens par visiem, visi par vienu”, jābūt vienādiem mērķiem. Mums komandā bija četras dažādas grupas. Bija profesionāles, kas ar spēlēšanu nopelna naudu. Bija pusprofesionāles, kuras trenējās un spēlēja pēc darba. Viņas strādāja profesionāli, bija kopējā komandā, bet diemžēl neaizvadīja vienādu treniņu skaitu ar pārējām. Tad bija meitenes, kuras saprot, ka ar basketbolu grib kaut ko sasniegt. Un bija meitenes, kurām iespēja spēlēt komandā bija dota kā bonuss vai viņas to nebija nopelnījušas.

Ir gados vēl jaunākas meitenes, kuras varētu spēlēt, bet nav psiholoģiski gatavas. Diemžēl mūsdienu jaunatne paliek aizvien mīkstāka. Tajā par 99 procentiem ir vainīgi vecāki. Tā ir vecāku mīkstsirdība vai mīkstčaulība. Uzmanības nepievēršana bērniem vai pārāk liela uzmanības pievēršana. Es šogad esmu saskāries ar tādām lietām.

Cilvēku skaits mums bija pietiekams, bet pusei spēlētāju komandā nebija jāatrodas. Diemžēl meitenes nebija gatavas spiedienam un prasībām. Dažas gribēja pastrādāt tikai sev. Taču tā nevar. Lielā komanda vairs nav sporta skola. Tas ir kaut kāds mērķis, tur ir kaut kādas prasības. Tāpēc bija nesaprašanās, sāka veidoties grupiņas.

Viena no lietām, ko gribētu pamainīt – lai nākotnē komandā būtu vairāk studenšu. Tās, kuras nāk uz šejieni, jo viņas vēl kaut ko vēlas sasniegt basketbolā un grib sportu apvienot ar studijām. No sporta skolas varētu būt tikai divas trīs spēlētājas. Šogad mums bija 10 sporta skolas audzēknes. Puse no viņām ir starp līderēm, bet pārējām būtu jābūt tādā pašā līmenī, lai viņas sistos par vietu sastāvā. Tad būtu lielāka konkurence un izaugsme.

– Tu esi ne tikai treneris, bet arī meitas tēvs. Kāda ir tava bērnu audzināšanas un trenēšanas recepte?

– Man pārmet, ka es bļauju uz basketbolistēm, ka kādai varbūt vairāk dodu iekšās. Varbūt, ka tādā gadījumā jāizdara secinājumi, kāpēc es paaugstinu balsi, kāpēc bļauju, kāpēc viena dabū vairāk pārmetumu nekā cita, kas arī kļūdās. Perfekts piemērs – kā izturas spēlētājs, kad nāk nost no laukuma. Ja treneris runā paaugstinātā tonī, vai spēlētājs mēģina iet garām uz pagriezt muguru vai noklausās teikto un izrāda cieņu. Ja mani normāli uzklausīs, es būšu mierīgs, bet, ja man pagriež muguru un tēlo, ka neko nav dzirdējis vai neko negrib dzirdēt, tad viņš dabū pretī tādu pašu attieksmi. Savas personiskās ambīcijas ir jānoliek malā. Basketbols ir komandas spēle.

Es domāju, ka vecāki nav iemācījuši analizēt kļūdas un, iespējams, nav rādījuši piemēru, atzīstot savas kļūdas. Komandā ir problēma, ka spēlētāji nemāk analizēt kļūdas, bet pārdzīvo un padodas. To iemāca vecāki ilgā laikā. Piemēram, vecāki galu galā sakārto istabu bērna vietā vai izpilda mājasdarbu bērna vietā. Tās ir lietas, kas beigās atspoguļojas arī laukumā.

Viena no lielākajām problēmām ir tāda, ka vecāki noklausās vienu pusi un klūp virsū trenerim. Otra lieta ir paskatīties uz sevi. Ne jau treneris ir lohs un tiesneši – muļķi. Vecākam jāapskatās, ko viņš nav izdarījis līdz galam, kāpēc viņa bērns tā izturas, kāpēc bērns padodas, kāpēc necīnās līdz galam, kāpēc vienu un to pašu kļūdu pieļauj trīs, četras, piecas reizes pēc kārtas.

Vienmēr jau var vainot treneri. Man pēc šīs sezonas ir vairākas vilšanās. Gan vecāku, gan arī pāris spēlētāju attieksmē. Protams, ir arī labās lietas. Tomēr pēdējos divos mēnešos daudz kas sakrājās.

– Vai Liepājas sieviešu komandas rokraksts ir agresīva spēle?

– Mēs visu laiku mēģinām tā spēlēt. Tās spēles, ko zaudējam, nav tāpēc, ka nespēlējam pietiekami agresīvi. Man patīk ātrs un agresīvs basketbols. Tajā pašā laikā man patīk, ja spēlētājas izvēlas pareizu vietu laukumā. Analizēju pretinieces, mēģinu saprast, kā mēs viņas varam izčakarēt. Ir kombinācijas, bet tās vairāk ir paredzētas noteiktām situācijām. Uzsvars nav uz to, ka mēs kombinācijas spēlējam pēc mierīgas un lēnas pāriešanas pāri laukumam. Mums ātri jāiet uzbrukumā un ātri jāsāk lasīt spēli. Es meitenēm saku, ka mēs varam spēlēt bez kombinācijām, ja tas ir iespējams. Ja mākam labi kustēties un labi dalīties ar bumbu, tad pretinieces nevar uztaisīt nekādu skautingu. Taču problēma ir tāda, ka pret stiprākām komandām mēs vēl neesam individuāli tik labi. Tāpēc jāsāk domāt, kā apspēlēt pretinieces taktiski. Gribu turpināt attīstīt spēlētāju individuālo meistarību. Individuālā meistarība ir atkarīga no pašām spēlētājām. Ir spēlētājas, kuras uzaicināju uz Liepāju. Viņām tika parādīti plusi un mīnusi. Bija spēlētājas, kuras to ņēma vērā un kļuva labākas, bet ir spēlētājas, kuras visu darīja pa savam.

Es dzirdu, ka spēlētāja pazaudējusi pārliecību, jo netiek laukumā, bet, kurš pie tā vainīgs, ja spēlētāja spītīgi dara pa savam, nevis klausās treneri? Vai tāpēc treneris vainīgs, ja spēlētāja 17, 18 gados nespēj ieklausīties un secināt, ko darīt? Cik ilgi tu liksi roku pie elektriskā žoga, lai saprastu, ka tas tev sit ar strāvu pa roku un ka tā nav vienkārši sakritība?

– Cerams, ka epidēmiju mēs agrāk vai vēlāk pārdzīvosim. Kāda tev šobrīd izskatās Liepājas sieviešu komandas nākotne?

– Pirmkārt, es būtu gājis projām, ja klubā nekas nebūtu mainījies. Mums bija treneru kopsapulce, kurā teica, ka izmaiņas būs, un man par to ir prieks. Ir jēga domāt par nākotni šeit, jo man ļoti gribas te palikt un strādāt. Es neredzu darbam labāku vietu par Liepāju. Es neskrienu pakaļ naudai. Alga ir svarīga, bet pēdējos gados piekritu strādāt par divreiz mazāku algu nekā iepriekš. Svarīgi, lai būtu normāla attieksme pret maniem kolēģiem un mani. Esam runājuši ar kluba vadītājiem par to, ka būs izmaiņas.

Mēģināšu nest uz priekšu mūsu vīziju. Nedomāju, ka mums jālec kaut kur augstāk. Būtu labi, ja varētu vairāk piesaistīt studentes. Komanda iegūtu spēlētājas, bet augstskola – studentes. Turpināsim audzināt savas jaunietes, kuras lēnām tuvotos lielajai komandai. Ir interesantas spēlētājas, kuras dzimušas 2005., 2006. un 2007. gadā, bet viņām vēl vajadzīgs laiks, jo viņas psiholoģiski nav tik noturīgas, lai arī ir talantīgas un strādā tā, ka cepuri nost! Redzēsim, kā viss izvērsīsies. Ir spēlētājas, kuras, es ceru, paliks komandā. Uz papīra ir uzlikts redzējums par vēlamo sastāvu. Jārunā ar jaunajām latviešu spēlētājām. Lēnām strādājam. Augstāk par galvu nelēksim. Vairs nav, kur lēkt. Citādi viss pārējais būtu jāatceļ un jāiegulda vismaz pusmiljons, lai mēģinātu konkurēt ar “TTT”, bet tas nav vajadzīgs. Mēs ejam citu ceļu. Domāju, ka ejam pareizo ceļu.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz