Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

Kurzemes derbijā liepājnieki piedzīvo smagu sakāvi pret “Ventspili”

20.10.2018 19:13

“Olybet” Latvijas-Igaunijas basketbola līgā sestdien, 20. oktobrī, “Liepāja” mājas spēlē piedzīvoja smagu sagrāvi pret BK “Ventspils” komandu ar rezultātu 66:110.

Pēc atgriešanās no Čempionu līgas spēles ventspilnieku rindas kuplināja uzreiz trīs spēlētāji – laukumā devās Jānis Bērziņš, Artūrs Grinbergs un Kristaps Ķilps, malā paliekot tikai Laurim Blaus un Ronaldam Zaķim.

Izspēlēties dabūja visi. Ventspilnieki bija ātrāki un atlētiskāki, uzvarēja lielāko daļu divcīņu un daudz izspēlēja bumbu līdz brīviem metieniem, kurus realizēja ar augstu precizitāti. Viesi ātri sasniedza 50 gūto punktu robežu un puslaika atpūtā devās ar 25 punktu pārsvaru – 60:35.

Bremzes pedālis netika nospiests arī pēc pārtraukuma. Trešajā ceturtdaļā Liepājas grozā salidoja vēl 32 punkti, turklāt teju katru otro minūti mērķi sasniedza ventspilnieku tālmetiens. Pusstundas laikā ciemiņi realizēja 14 no 26 trīspunktu metieniem, bet atrāviens pārsniedza 40 punktu robežu – 92:51.

Ventspils līderi ieguva iespēju atvilkt elpu. Tikai Džonatans Arledžs spēlēja vairāk par 15 minūtēm, kamēr kapteinis Māris Gulbis laukumā pavadīja mazāk par desmit. Astoņi ventspilnieki sameta 10 un vairāk punktus, bet trīsciparu robeža krita 34. minūtē – 101:59.