Svētdiena, 24. jūnijs

Vārdadiena: Jānis

“Lauvas 2” piekāpjas “VEF Skola” basketbolistiem  (1)

Atslēgvārdi liepājas lauvas 2 | lbl 2.divīzija

Otrdien, 25. februārī, zaudējumu Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas spēlē savu skatītāju klātbūtnē piedzīvoja „Liepājas Lauvas 2" basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā atzina „VEF Skola" komandas pārākumu ar rezultātu 69:85, informē LOC pārstāvji Mārtiņš Kozlovskis un Mārtiņš Sīlis.

Abām komandām šī bija tikai pirmā spēkošanās reize šajā sezonā. Līdz šim labāk bija sekmējies rīdziniekiem, kuri 10 aizvadītajās spēlēs, cīņā par 11. līdz 19. pozīciju, bija izcīnījuši septiņus panākumus, turnīra tabulā atrodoties 3. vietā. Savukārt „Lauvas 2" ar četriem panākumiem un sešām neveiksmēm bija 7. pozīcijā deviņu vienību konkurencē.

Šī liepājniekiem bija pirmspēdējā regulārā čempionāta mājas spēle, jo atlikušās spēles lielākoties ir jāaizvada izbraukumā. Lai pacīnītos par kādu pozīciju augstāk, „Lauvām 2" bija nepieciešama uzvara un spēles sākums viesa cerības uz šādu iznākumu. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās tikai ar divu punktu pārsvaru “VEF” jauniešiem (21:23), taču pagalam neveiksmīgas mājiniekiem bija otrās 10 minūtes, kuru laikā pretinieku grozā tika samesti tikai deviņi punkti, turpretim savā grozā ielaižot 23 ačus. Dodoties lielajā pārtraukumā viesu pārsvars uz tablo vēstīja 17 punktus – 30:47.

Trešajā ceturtdaļā laukuma saimniekiem 17 punktu deficītu izdevās samazināt līdz 10 punktiem, taču tuvāk tikt tomēr neizdevās un “Lauvas 2” piedzīvoja septīto neveiksmi 11 aizvadītajās spēlēs ar rezultātu 69:85.

Uzvarētājiem labākais ar 23 gūtajiem punktiem bija Rodions Kurucs, bet 22 ačus pievienoja Eduards Hāzners, kurš trāpīja piecus no septiņiem tālmietieniem. Liepājas komandas rindās kārtējā rezultatīvā spēle komandas līderim Jēkabam Biteniekam, kurš šoreiz izcēlās ar 22 gūtajiem punktiem.

Nākošās četras spēles “Liepājas Lauvas 2” aizvadīs izbraukumos, bet pēdējā regulārā čempionāta spēle norisināsies Liepājas Olimpiskajā centrā, kad 16.martā viesosies “OC Limbaži” komanda. Mača sākums pulksten 19:30.

“Liepājas Lauvas 2” – “VEF Skola” 69:85 (21:23, 9:24, 23:16, 16:22)

“Liepājas Lauvas 2”: Bitenieks 22, Šukteris 19, Ķeiris 16, Roga 6, Košeļevs 6, Kabiņeckis, Dejus, Nārķis
“VEF Skola”: Kurucs 23, Hāzners 22, Kohs 10, Raimo 9, Šiliņš 9, Bērziņš 6, Zotovs 4, Upe 2, Enkuzēns.