Vējš: R 3.9 m/s

Vārdadiena: Fricis, Vikentijs, Vincents

“Liepājas Lauvas 2” atzīst grupas līderes “Rīga/DSN” pārākumu

Atslēgvārdi liepājas lauvas 2 | basketbols | lbl 2.divīzija

Trešdien, 5. februārī, zaudējumu Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas ietvaros piedzīvoja "Liepājas Lauvas 2" basketbolisti, kas neveiksmīgi nospēlējot otro puslaiku ar rezultātu 54:85 atzina grupas līderes “Rīga/DSN” pārākumu, informē LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis un  LOC Mārketinga vadītājs Mārtiņš Sīlis.

Abām komandām šī bija pirmā spēkošanās reize šajā sezonā un otrā cīņa grupu turnīra otrajā kārtā par 11. līdz 19. vietu. Līdz šai spēlei turnīra tabulā abas komandas atradās ļoti atšķirīgās pozīcijās. „DSN" ar septiņām uzvarām 10 spēlēs atradās grupas galvgalī, savukārt liepājnieki ar trijiem panākumiem un četrām neveiksmēm bija 7. pozīcijā deviņu vienību konkurencē.

Lai cīnītos par augstākām pozīcijām, komandai noteikti bija jāizcīna uzvara arī pret spēcīgiem pretiniekiem, kā šajā gadījumā pret Mārtiņa Fomina vadīto „DSN" vienību. Ja pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, kur liepājnieki bija iedzinējos tikai ar četru punktu pārsvaru (30:34), tad otrais puslaiks mājinieku izpildījumā bija pagalam neveiksmīgs.

Trešajā ceturtdaļā viesu pārsvars bija pieaudzis līdz 13 punktiem (49:62), taču pēdējā ceturtdaļā gūtie pieci punkti un ielaistie 23 punkti savā grozā salika visu pa plauktiņiem. Galarezultātā “DSN” izcīnīja pārliecinošu uzvaru, sagādājot jaunajiem liepājniekiem piekto neveiksmi otrajā grupu turnīrā ar rezultātu 54:85.

Mājiniekiem 23 punktus guva Jēkabs Bitenieks, bet ar 14 punktiem izcēlās Filips Ķeiris. Savukārt uzvarētājiem ar 26 punktiem rezultatīvākais bija Uldis Feldmanis.

Nākošo spēli liepājnieki aizvadīs jau sestdien, 8. februārī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies “Gulbenes Buki” ar tās galveno treneri Artūru Brūniņu priekšgalā. Mača sākums pulksten 12:00 un ieeja skatītājiem ir bezmaksas.

“Liepājas Lauvas 2” – “Rīga/DSN” 54:85 (13:12, 17:22, 19:28, 5:23)

“Liepājas Lauvas 2”: Bitenieks 23, Ķeiris 14, Kalve 8, Silnieks 5, Ozolnieks 2, Šukteris 2, Dejus, Nārķis
“Rīga/DSN”: Feldmanis 26, Eglītis 18, Pinne 12, Birkāns 12, Vegners 6, Niedra 5, Kokins 4, Antoms 2.