Vējš: ZR 3.3 m/s

Vārdadiena: Fricis, Vikentijs, Vincents

Sezonu noslēdz ar izmainītu sastāvu un uzvaru  (1)

Atslēgvārdi liepājas lauvas 2 | basketbols

Roberta Krūmiņa 42 gūtie punkti palīdzēja komandai "Liepājas lauvas 2" izcīnīt tikai sesto uzvaru 26 sezonas spēlēs.

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas pēdējā sezonas mačā turnīrā par 11.–19. vietu komanda "Liepājas lauvas 2" savā laukumā ar 86:74 (17:22, 28:19, 22:22, 19:11) pārspēja "OC Limbaži".

Šo spēli un panākumu mūsu vienībai nokārtoja divi spēlētāji ar "Liepājas/Triobet" pierakstu – Roberts Krūmiņš un Roberts Krastiņš, kuri kopā guva 63 punktus. Rezultatīvākā vīra Krūmiņa statistikā bez 42 punktiem šajā mačā bija arī tādi skaitļi, kā 11 atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles un 12 izprovocēti pārkāpumi. Laukumā viņš nebija devies kopš 5. februāra triobetiešu izbraukuma spēles Šauļos, bet otrajā divīzijā Roberts šosezon tika pieteikts otro reizi.

Sastāvā bija vērojamas būtiskas izmaiņas, ja salīdzina ar komandas pēdējo izbraukuma tūri. Pēdējā mačā nespēlēja abi līderi Jēkabs Paipa un Jēkabs Bitenieks, kā arī vēl trīs jaunie basketbolisti. Un tas viss noticis pēc Latvijas Basketbola savienības sasauktās preses konferences, kurā paziņoja par viena Latvijas basketbolista diskvalificēšanu uz mūžu, atstājot neatklātus vēl citus uzvārdus, aiz kuriem slēpjas spēlētāji, kurus tur aizdomās par spēļu rezultātu ietekmēšanu, galvenokārt LBL otrajā divīzijā.

Pievēršoties pašai spēlei, tad tā pagāja te ar vienas, te otras komandas iniciatīvu. Sākums labāks bija mājinieku izpildījumā, bet pēc 10:0 izrāviena viesi izvirzījās vadībā ar 22:17. Nākamais solo gājiens jau bija liepājnieku izpildījumā ar 13 punktiem pēc kārtas, atgūstot vadību un to nosargājot līdz puslaika pārtraukumam.

Trešajā ceturtdaļā jau atkal limbažnieki panāca plus četri (55:51), bet iedzinējos lauvas atradās īsu brīdi, kam sekoja visai droša 11 punktu pārsvara iegūšana, taču intrigas dzirksts vēl saglabājās. 39. minūtē pretinieki pietuvojās līdz trim punktu attālumam, bet nākamos deviņus punktus guva tikai mūsējie. Lauvas uzvarēja, revanšējoties par zaudējumu pirms pāris dienām Limbažos.