Otrdiena, 19. novembris

Vārdadiena: Betija, Elizabete, Liza, Līze

Zaudējums līdzvērtīgā spēlē

Atslēgvārdi basketbols | liepāja/lsss

Komanda "Liepāja/LSSS" Latvijas basketbola līgas otrās divīzijas spēlē ar rezultātu 78:88 (17:26, 22:16, 21:25, 18:21) savā laukumā piekāpās "BS Ogre" vienībai.

Liepājnieki atklāja mača rezultātu, un ceturtajā minūtē mūsējiem vēl bija minimāls pārsvars 6:5, tomēr ceturtdaļas turpinājumā ogrēnieši pārņēma vadību. Lielākoties tā bija neliela, tomēr ceturtdaļas izskaņā viesi aizmuka no lauvēniem mazliet tālāk.

Atsevišķi ņemot, otrā ceturtdaļa jau pagāja "Liepājas/LSSS" zīmē, un 18. minūtē abas komandas šķīra vairs tikai 3 punkti – 32:35. Viesiem padevās vēl viens rezultatīvs nogrieznis, tomēr mūsējie produktīvi aizvadīja pirmā puslaika pēdējās sekundes un pārtraukumā devās ar nelielu deficītu 39:42.

Trešās ceturtdaļas ievadā Valters Vuciņš pat panāca 48:49, un arī mača turpinājumā abas komandas bieži vien šķīra tikai viens vai divi precīzi metieni, tomēr viesi vadību neatdeva un savu pārsvaru vēl tikai palielināja. Rezultatīvākais mājinieks ar 20 gūtiem punktiem bija Kārlis Rusmanis.