Vējš: A 2.1 m/s

Vārdadiena: Ginters, Guntra, Marianna

Iegāza neveiksmīgais spēles sākums  (7)

Atslēgvārdi basketbols

Šodien Latvijas Basketbola līgā priekšpēdējo otrā posma pirmās divīzijas spēli aizvadīja BK "Liepājas lauvas", kas izbraukumā piekāpās komandas "Barons/LMT" basketbolistiem – 79:95 (12:23, 22:25, 24:21, 21:26). "Liepājas lauvu" komandas menedžeris Normunds Gaižutis pastāstīja, ka šajā spēlē liepājniekiem veselības problēmu dēļ nevarēja palīdzēt viens no līderiem Klāvs Ansons, kura vietu starta piecniekā ieņēma Artūrs Freimanis. Toties pēc nedēļas pārtraukuma ierindā atkal bija Mareks Jurevičus.

Pārliecinošāk spēli iesāka mājinieki, kuru rindās veiksmīgi darbojās ārējie spēlētāji Kērtiss Māršals un Armands Šķēle. Pirmajās minūtēs gan rīdziniekiem ievērojamu rezultāta pārsvaru neizdevās iegūt, taču ceturtdaļas otrajā pusē liepājnieki pieļāva vairākas kļūdas, ko Gundara Vētras trenētie basketbolisti prata veiksmīgi izmanot, vienubrīd izvirzoties vadībā pat ar 20:6. Lai arī turpinājumā viesiem veicās maķenīt labāk un otrās ceturtdaļas sākumā mūsējie pat panāca piecu punktu starpību, puslaika beigu daļā atkal meistarīgāki izrādījās vienības "Barons/LMT" basketbolisti.

Spēles otrajā pusē liepājnieku sniegums uzlabojās, taču iniciatīva joprojām piederēja mājiniekiem, kas izteikti dominēja cīņā par atlēkušajām bumbām un izcēlās ar ievērojami labāku metienu precizitāti no pustālās distances. Iespēja lauzt spēles gaitu lauvām radās pēdējās ceturtdaļas sākumā, kad pēc Daiņa Oberšata sekmīgā trīspunktu metiena liepājniekiem bija astoņu punktu deficīts, tomēr "Liepājas lauvu" izrāvienu neilgi pēc tam apturēja rīdzinieku trenera pieprasītais minūtes pārtraukums, pēc kura mājiniekiem atkal izdevās nedaudz atrauties un galu galā arī izcīnīt uzvaru.

Nākamo spēli "Liepājas lauvas" aizvadīs otrdien, 27.martā, pulksten 18.30, kad mūsējie sporta zālē "Celtnieks" uzņems pagaidām otrā posmā bez uzvarām spēlējošos  "Falco/Ķeizarmeža" basketbolistus.