Vējš: R 10.5 m/s

Vārdadiena: Imanta, Melānija

"Lauvas" Iecavā pieveic "Turības" basketbolistus  (4)

Atslēgvārdi basketbols

Šodien Iecavā tika aizvadīta viena Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārās sezonas spēle, kurā ''Liepājas Lauvas'' ar rezultātu 71:56 uzvarēja ''Turības'' basketbolistus. Rezultatīvākais uzvarētājiem ar gūtajiem 16 punktiem bija Eštons Mičels.

Spēli nedaudz negaidīti labāk iesāka ‘’Turības’’ basketbolisti, kuri, pateicoties Servuta, Ķikuta un Lasmaņa precīziem metieniem, izvirzījās vadībā ar 11:2. ‘’Lauvas’’, lielākoties pateicoties Jurevičus pūlēm lēnām vilka klāt, tomēr studenti vadību neatdeva – 17:12. Otrās ceturtdaļas sākumā liepājnieki pietuvojās līdz vienam punktam (16:17). Četras minūtes pirms puslaika beigām viesi pēc Aleksejeva precīza divpunktnieka pirmo reizi izvirzījās vadībā – 23:22. Puslaika izskaņā spēle ritēja punkts punktā . Lai gan 24 sekundes pirms tā beigām ‘’Turībai’’ bija četru punktu handikaps, tomēr līdz ar otrās ceturtdaļas beigām tālmetienu realizēja Kosuškins, samazinot mājinieku pārsvaru līdz minimumam – 31:30.

Otro puslaiku ar gūtiem pieciem punktiem pēc kārtas sāka liepājnieki, tādējādi izvirzoties vadībā ar 34:31. Mača turpinājumā ‘’Lauvas’’ visu laiku atradās pāris punktu vadībā. Ceturkšņa izskaņā liepājnieki savu pārsvaru spēja mazliet palielināt – 49:42. Lai arī pēc Kosuškina precīza metiena ‘’Lauvām’’ bija jau deviņu punktu pārsvars, tomēr ātri vien studenti spēja rezultāta starpību samazināt līdz četriem punktiem (47:51). Pie šāda rezultāta viesi veica desmit punktu izrāvienu, nonākot jau daudz drošākā vadībā – 61:47. Spēle izskaņā nekādi pavērsieni nenotika, tādējādi ‘’Liepājas Lauvas’’ izcīnīja uzvaru ar 71:56.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar gūtajiem 16 punktiem bija Eštons Mičels. 14 punktus šajā spēlē iemeta pieredzējušais Jevgēnijs Kosuškins, savukārt Jurijam Aleksejevam pietrūka viena atlēkusī bumba līdz ''double-double'' - 11 punkti un deviņas bumbas zem groziem. ''Turības'' sastāvā šovakar pārliecinoši rezultatīvākais bija Jānis Antrops, kura kontā 19 punkti.