Vējš: ZR 4.0 m/s

Vārdadiena: Ramona, Ritma

Liepāja iemet 119 punktus U18 izlasei  (6)

Atslēgvārdi liepāja/triobet | basketbols

Šodien "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē "Liepāja/Triobet" ar 119:70 sagrāva U18 izlasi. Uzvarētāju rindās ar 21 punktu rezultatīvākais bija Pīrss Kaldvels, bet 10 un vairāk punktus guva vēl seši liepājnieki.

U18 izlase iesāka maču sekmīgi, Gekam un Pasečņikam divās minūtēs panākot +5 (7:2). Viesi vadību saglabāja līdz ceturtdaļas otrajai pusei, kad liepājnieki guva 11 punktus pēc kārtas un ieguva +10 (24:14)., bet pirmo ceturksni mājinieki noslēdza ar +8 (30:22). Adedirans un Miglinieks otrās ceturtdaļas sākumā palielināja mājinieku pārsvaru līdz +15 (39:24), un rezultāta starpība būtiskas izmaiņas nepiedzīvoja līdz pat puslaika beigām – Liepāja pārtraukumā devās pie +18 (57:39).

Arī otrajā puslaikā mājinieki dominēja, pēdējā ceturtdaļā ļaujot saviem līderiem atpūsties un vairāk spēlēt tuvākiem un tālākiem rezervistiem, bet visu spēli liepājnieki uzvarēja ar ļoti pārliecinošo 119:70. Uzvarētāju rindās septiņi basketbolisti guva 10 un vairāk punktus, rezultatīvākais ar 21 bija Pīrss Kaldvels. Viesiem labākie bija Dāvis Geks ar 18 un Anžejs Pasečņiks ar 17 punktiem.

Liepājnieki izcīnīja 13.uzvaru 31 mačā, pietuvojoties septītajā vietā esošajiem jelgavniekiem (13-17). Nākamais mačs kurzemniekiem paredzēts 7.aprīlī, kad notiks izbraukuma spēle pie neprognozējamās BA "Turība" (10-20). U18 izlasei (1-18) nākamais LBL mačs 14.aprīlī ar "VEF Rīga".

"Liepāja/Triobet" – Latvija U18 119:70 (30:22, 27:17, 25:12, 37:19)

"Liepāja/Triobet": Kaldvels 21, Jakovičs 18, Miglinieks 14, Ate 12 (13ab), Krastiņš 12, Adedirans 10, Leiteris 10, Pleiters 7, Helmanis 6, Freimanis 5, Pastušeņa 4.

Latvija U18: Geks 18, Pasečņiks 17, Mežnieks-Zahars 10, Gludītis 8, Pāže 5, Avenītis 5, Duļevskis 2, Melderis 2, Engers 2, Paipa 1, Čavars, Šliseris.