Vējš: ZR 4.0 m/s

Vārdadiena: Ramona, Ritma

"Liepāja/Triobet" izbraukumā uzvar "LU"  (12)

Atslēgvārdi liepāja/triobet | basketbols

Šovakar Aldara Latvijas Basketbola līgas čempionātā "Liepājas/Triobet" izbraukumā ar 74:64 uzvarēja "Latvijas Universitāti".

Latvijas Universitāte: Saknītis, Dārgais, Peiners, Zēbergs, Vītols.
"Liepāja/Triobet": Bricis, Ate, Helmanis, Jakovičs, Leiteris.

Spēle sākās ar liepājnieku dominanci – pirmos deviņus punktus mačā guva tieši viņi. LU spēja atgūties un soli pa solim sāka deldēt pretinieku pārsvaru, līdz nedaudz vairāk kā trīs minūtes līdz ceturkšņa beigām Peiners rezultātu izlīdzināja (14:14). Rīdzinieku ofensīva pie sasniegtā neapstājās un līdz pauzei sasniedza +5 (24:19).

Otro ceturtdaļu Liepājas klubs atkal iesāka ar varenu ofensīvu – šoreiz tika gūti 11 punkti pēc kārtas. Nepilnas divas minūtes līdz puslaika beigām Pastušeņa panāca jau +12, tomēr atlikušajā laikā Zēbergs, Peiners un Vītols iemeta astoņus punktus pēc kārtas, un pārtraukumā liepājnieki devās tikai pie +4 (38:34). Ingus Jakovičs liepājnieku labā paspēja gūt jau 13 punktus, bet LU rindās 13 ači Žanim Peineram.

Uz otro puslaiku liepājnieku galvenais treneris savu komandu bija ne pa jokam noskaņojis – Liepājas klubs dominēja laukumā un trešo ceturtdaļu uzvarēja ar 13 punktu pārsvaru – kopā jau +17 (60:43). Noslēdzošajā ceturksnī LU nedaudz samazināja liepājnieku atrāvienu, tomēr izglābt spēli nespēja un piekāpās ar 64:74.

Liepājas komandai šī bija septītā uzvara 20 spēlēs, savukārt LU 13.zaudējums 21 mačā, kas nozīmē, ka abus klubus šķir tikai viena uzvara. Liepājniekiem tuvākajā laikā būs grūti šo nelielo attālumu pārvarēt, jo nākamās divas spēles gaidāmas īpaši grūtas – 26.novembrī Kandavā Kaspara Mājenieka vadītā komanda spēlēs ar VEF, bet 2.februārī uzņems BK "Ventspils". Latvijas Universitāte nākamo maču aizvadīs 3.februārī, Olimpiskajā sporta centrā uzņemot BK "Valmiera".