Vējš: R 5.2 m/s

Vārdadiena: Hugo, Uga, Uģis

"Liepāja/Triobet" izbraukumā uzveic "Jelgavu"

Atslēgvārdi lbl | liepāja/triobet

Šovakar, 27. februārī, Aldara Latvijas Basketbola līgas 1. divīzijas izbraukuma spēlē "Liepāja/Triobet" basketbolisti ar 84:70 uzvarēja BK "Jelgavu".

Spēle iesākās līdzīgi, tomēr viesi, pateicoties rezultatīvai leģionāru spēlei, spēja noturēties nelielā vadībā – pirmo ceturtdaļu izdevās noslēgt ar +2 (22:20). Otrā ceturkšņa sākumā Adedirans, Jakovičs un Miglinieks panāca jau +7 (29:22), kas ceturtdaļas vidū pārauga jau par +11 (39:28). Liepājnieki turpināja palielināt pārsvaru un puslaiku noslēdza ar +16 (49:33).

Trešo ceturtdaļu mājinieki aizvadīja krietni labāk un spēja samazināt liepājnieku pārsvaru līdz astoņiem punktiem (63:55) pirms izšķirošā ceturkšņa. Ceturtajā ceturtdaļā liepājnieku pārsvars lielākoties turējās 10 punktu līmenī, tikai pašā galotnē viesiem panākot +14 (84:70). Uzvarētāju rindās Artis Ate bija rezultatīvākais guva 20 punktus, bet mājiniekiem ar "double-double" izcēlās Kīts Čemberlens – viņa kontā 17 punkti un 10 bumbas zem groziem.

Liepājnieki izcīnīja 10.uzvaru 25 mačos, bet Jelgavas komanda piedzīvoja 13.zaudējumu 23 mēģinājumos. Nākamo maču BK "Jelgava" aizvadīs izbraukumā, 2.martā ciemojoties pie "BA Turība" (7-18, 10.vieta).

BK "Jelgava" – "Liepāja/Triobet" 70:84 (20:22, 13:27, 22:14, 15:21)

BK "Jelgava": Čemberlens 17 (10ab), Mizis 13, Kanbergs 12, Dušelis 8, G.Justovičs 7, Heinss 6, Silavs 6, A.Justovičs 1.

"Liepāja/Triobet": Ate 20, Adedirans 15 (8ab), Jakovičs 14, Kaldvels 12 (10ab), Miglinieks 11, Helmanis 6 (11ab), Leiteris 2, Pleiters 2, Magone 2.