Vējš: A 4.6 m/s

Vārdadiena: Andis, Zeltīte

"Liepāja/Triobet" līdzīgā spēlē zaudē "Latvijas Universitātei"  (16)

Atslēgvārdi basketbols | liepāja/triobet

Aldara Latvijas Basketbola līgas čempionātā svētdienas vakarā "Liepāja/Triobet" izbraukumā ar 80:83 zaudēja "Latvijas Universitātes" komandai.

Aizraujošā mača galotnē mača liktenis tika izšķirts arī Olimpiskajā Sporta centrā Rīgā, kur LU uzņēma "Liepājas/Triobet" basketbolistus.

Lai gan maču krietni veiksmīgāk sāka viesi no Kurzemes, pēc pirmajām desmit mača minūtēm atrodoties vadībā ar 19:10. Viesu spēle gan pajuka jau otrajā spēles daļā, kurā studenti līdzsvaroja spēli, pārtraukumā dodoties ar minimālu viena punkta pārsvaru – 38:37. Pēc pārtraukuma abas komandas turpināja neatlaidīgu cīņu par uzvaru, bet tuvojoties mača pamatlaika beigām LU bija iekrājuši piecu punktu handikapu – 81:76.

Mača pēdējā minūtē kurzemnieki prata pietuvoties līdz minimumam (80:81), taču uz soda metienu līnijas roka nenotrīc Mārcim Vītolam un studentiem izdodas svinēt uzvaru ar 83:80. Liepājas neveiksmju sērija turpinās…

Uzvarētāju rindās 19 punktus guva Žanis peiners, zaudētājiem – 22 Artūrs Bricis.