Vējš: R 5.2 m/s

Vārdadiena: Hugo, Uga, Uģis

"Liepāja/Triobet" sekundi pirms beigu svilpes izrauj uzvaru Jelgavā

Atslēgvārdi liepājas metalurgs

Latvijas basketbola līgā šodien aizvadīta spēle, kurā "Liepāja/Triobet" viesos ar 81:79 pieveica BK "Jelgavu", izškirošo grozu gūstot tikai sekundi pirms spēles beigām, kad rezultatīvs bija Roberts Freimanis.

„Liepāja/Triobet” maču Jelgavā neuzsāka pārāk veiksmīgi, jo pieļāva Artūra Briča īsā laika sprīdī gūtus septiņus punktus, kas palīdzēja mājiniekiem veikt izrāvienu 13:2 un pirmo ceturtdaļu noslēgt ar +11. Arī turpinājumā Bricis spēlēja rezultatīvi, viņam 14 pirmā puslaika punktus pievienoja arī Kristaps Kanbergs, kamēr viesu rindās Roberts Freimanis bija sametis 12 punktus, kas palīdzēja Liepājai pieraut līdz mīnus septiņi.

Otrā puslaika sākumā jau daudz precīzāki bija liepājnieki, kuri trešajā ceturtdaļā uzvarēja ar 21:12, savukārt paša mača galotne izvērtās ārkārtīgi sīva, un vēl sešas sekundes pirms finālsvilpes rezultāts bija 79:79, taču sekundi pirms beigām Freimanis guva divus punktus un nodrošināja „Liepāja/Triobet” uzvaru 81:79.

Freimanis kopā guva 22 punktus, tikpat arī Marekam Jurevičum, kuram arī septiņas rezultatīvas piespēles. „Jelgavas” rindās 17 punkti Bricim un 18 Kanbergam, savukārt „Liepāja/Triobet” komandas uzvaru sekmēja tās precizitāte no soda metienu līnijas – trāpīti 21 no 24 mēģinājumiem (88%).

Jelgava-Liepāja/Triobet 79:81 (25:14, 21:25, 12:21, 21:21)

Jelgava: Kanbergs 18, Bricis 17, Dušelis 12, Mizis 10, Čunda 8, Seņkāns 5, Justovičs 4, Silavs 3, Skidans 2

Liepāja/Triobet: Freimanis 22, Jurevičus 22, Helmanis 10, Jakovičs 7, Ate 6, Miglinieks 6, Blaus 5, Mažutis 3