Vējš: D 4.1 m/s

Vārdadiena: Everts, Rudīte

"Liepājas Lauvas" nespēj izcīnīt pirmo uzvaru BBL čempionātā

Atslēgvārdi basketbols

Trešā spēcīgākā Latvijas basketbola komanda "Liepājas Lauvas" (bilance 0-3) sestdien Baltijas Basketbola līgas (BBL) Elites divīzijas spēlē izbraukumā piedzīvoja trešo neveiksmi sezonā, ar rezultātu 61:93 atzīstot Kedaiņu "Triobet" (1-2) vienību.

Pēc vakardienas zaudējuma Šauļos šodien Kedaiņos "Lauvu" galvenais treneris Agris Galvanovskis veica vienu izmaiņu sakuma sastāvā – Arnolda Helmaņa vietā ceturtajā pozīcijā tika sūtīts Roberts Freimanis, kurš beidzot atguvies pēc visai nopietnā savainojuma. Sākums padevās labs – pēc pirmajiem uzbrukumiem izdevās izvirzities vadībā un turēties priekšā lielāko ceturtdaļas daļu. Otrā ceturkšņa sākumā "Triobet" guva piecus punktus pēc kārtas, kā rezultātā pārņēma vadību mačā. Tomēr īstajā brīdī no tālienes divreiz precīzi izšāva snaiperis Kravčenko, neļaujot mājiniekiem turpināt izrāvienu (26:26).

Diemžēl ne atlikušajā pirmā puslaika daļā, ne pēc lielā pārtraukuma liepājnieki vairs nespēja rast pienācīgas atbildes mājinieku sniegumam. Pēc trim ceturtdaļām jau 6949 mājinieku labā, bet pēdējās desmit minūtēs "Triobet" pārsvaru palielināja vēl par diviem punktiem - 83:61.