Vējš: DR 8.9 m/s

Vārdadiena: Imanta, Melānija

"Liepājas lauvas" sagrauj "Turību", izcīnot pirmo uzvaru sezonā (video)  (6)

Atslēgvārdi liepājas lauvas | basketbols

Šovakar Latvijas Basketbola līgas (LBL) 1. divīzijas spēlē savu skatītāju klātbūtnē "Liepājas Lauvas" basketbolisti ar 85:64 uzvarot "BA Turība" komandu, izcīnīja savu pirmo uzvaru šosezon.

Sākumsastāvi:
BA Turība: Jānis Dilevka, Eduards Ķikuts, Matīss Rudmiezis, Mārtiņš Šteinbergs, Roberts Mednis
Liepājas lauvas: Mārtiņš Kravčenko, Jānis Timma, Edmunds Dukulis, Martins Andrjukaitis, Džošua Mejo

Spēli ar neprecīziem metieniem uzsāka abas komandas, tomēr ceturtdaļas otrās piecas minūtes padevās ļoti rezultatīvas. Liepājnieki ceturkšņa noslēgumā veica 11:3 izrāvienu, pēc desmit minūtēm esot vadībā ar 27:18. Otrajā ceturksnī "lauvas" nostabilizēja savu sniegumu, turoties vadībā ar aptuveni desmit punktiem visu ceturtdaļu. Pēc puslaika 45:34 vadībā mājinieki.

Trešo ceturtdaļu Liepājas klubs uzsāka graujoši. Piecu minūšu laikā izrāviens 18:0(!!) un jau 63:34! Līdz ar to uzvaru liepājnieki bija jau praktiski nodrošinājušies un spēles turpinājumā varēja pavariēt ar sastāvu. Lieliski spēlē iesaistījās Artūrs Bricis, kurš "lauvām" sagādāja skaistākās epizodes spēlē - bloķētu metienu un "slam dunk". Četras minūtes līdz beigām rezultāts bija 85:46 mājinieku labā, tomēr pēdējās minūtēs arī "Turība" nedaudz palaboja statistiku uz tablo. Viesi guva 18 punktus pēc kārtas, bet gala rezultātā "Liepājas lauvu" uzvara ar 85:64.