Vējš: Z 5.0 m/s

Vārdadiena: Drosma, Drosmis, Elīna

Poligrāfistiem veiksmīgs sākums

Atslēgvārdi basketbols

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas regulāro sezonu ar uzvaru sācis BK "Liepājas lauvas" fārmklubs ("Liepājas papīrs"), kas savā laukumā ar 87:80 pārspēja komandas "ASK/Juniors" basketbolistus. Jau pašā spēles sākumā izdevās iegūt pietiekami stabilu pārsvaru rezultātā, taču otrajā ceturtdaļā mūsējie vienubrīd pat nonāca zaudētāju lomā, bet pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu mājinieku pārsvaru – 44:42. Tūlīt pēc pārtraukuma "Liepājas papīra" basketbolisti atkal atjaunoja savu pārsvaru, un pēc šī izrāviena viesiem vairs īsti tā arī neizdevās pietuvoties.

Induļa Možeika vadītā komanda šajā mačā pārliecinoši uzvarēja cīņā par atlēkušajām bumbām (39:29), taču pieļāva vairāk kļūdu (19:11). Rezultatīvākais "Liepājas papīra" komandā bija Artūrs Freimanis, kurš izcēlās ar gūtiem 24 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām, 20 punktu un desmit bumbas zem groziem Marekam Mejerim, bet 19 punktu, piecas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles Arta Ates rēķinā.

Nākamo spēli "Liepājas papīrs" aizvadīs otrdien, kad izbraukumā spēkosies ar ventspilnieku fārmklubu.