Vējš: A 5.3 m/s

Vārdadiena: Agris, Agrita

Uzvara nervozā spēlē

Atslēgvārdi basketbols

Trešdien kārtējo Latvijas Basketbola līgas spēli aizvadīja BK "Liepājas lauvas", kas izbraukumā ne bez grūtībām ar 87:70 (13:25, 25:12, 24:13, 25:20) apspēlēja turnīra pastarīšus – "Ķeizarmeža" basketbolistus. Pēc zaudētās spēles ar komandas "VEF/Rīga" basketbolistiem jau dienu vēlāk liepājniekiem bija jāaizvada nākamā spēle. Jā, varētu jau teikt, ka nekā drakoniska tur nav, jo galu galā jātiekas ar LBL pastarīšiem, kuri līdz šim vēl pie uzvarām nav tikuši. Šoreiz gan tas savā ziņā varēja atstāt iespaidu kaut vai tāpēc, ka esam palikuši nepilnā sastāvā un spēlētāju spēka rezerves nav neizsmeļamas.

Vēl šeit iederas daudzu treneru izteiciens pirms sezonas, ka basketbolu tagad prot spēlēt visi, tādēļ katra atslābināšanās un vieglprātība var maksāt dārgi.

Cīņas pirmā ceturtdaļa mūsējiem patiešām bija kā auksta duša. Pirmās minūtes gan rezultāts mainījās līdzīgi, taču turpinājumā īpaši dāsns pret liepājniekiem ar personīgajām un nesportiskajām piezīmēm bija Agnis Pērkons. Jau tikai pirmajās desmit minūtēs viesi nopelnīja deviņas piezīmes, turklāt šajā situācijā lielākie cietēji bija mūsu mazie spēlētāji, it īpaši jau Vairis Pusaudzis, kuram spēle bija beigusies, laukumā pavadot tikai četras minūtes. Par spīti tam pēc neveiksmīgās pirmās ceturtdaļas liepājniekiem tomēr izdevās salauzt spēles gaitu. Lielākais nopelns tam ir zonas aizsardzība, kuru rīdzinieki nu nekādi nespēja apspēlēt, turpretī mūsu basketbolisti atrada spēles pavedienu un beigu beigās svinēja uzvaru. Rezultatīvākie mūsu komandā bija Mareks Jurevičus ar 23 gūtiem punktiem un Māris Citskovskis. Ļoti lielu ieguldījumu komandas panākumā deva arī Jānis Graudiņš ar 14 punktiem.

Nākamo spēli BK "Liepājas lauvas" aizvadīs 27.novembrī, kad SEB Baltijas Basketbola līgas ietvaros savā laukumā tiksies ar Lietuvas kluba "Sakalai" basketbolistiem.