Pirmdiena, 23. novembris Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Latvijas-Igaunijas basketbola līga sākas ar “Liepājas” dramatisku zaudējumu

Ar spēli Liepājā sākusies “Pafbet” Latvijas un Igaunijas basketbola līgas jaunā sezona. Aizraujoša mača pēdējās sekundēs “Ventspils” spēja izraut uzvaru un sarūgtināja “Liepāju” ar rezultātu 92:91.

Latvijas-Igaunijas basketbola līga sākas ar “Liepājas” dramatisku zaudējumu
03.10.2020 16:45

sportacentrs.com

Atslēgvārdi

Sezonas atklāšanas spēle notika Liepājā kur risinājās Kurzemes derbijs starp Liepājas un Ventspils komandām. Līdz šim šis derbijs nebija izsaucis lielu ažiotāžu, jo ventspilnieki allaž bijuši favorītu lomā. Liepājas komanda savus titulētos novadniekus pēdējo reizi oficiālā spēlē uzvarēja 2016. gada maijā, bet pirms šīs sezonas spēja uzveikt pārbaudes spēlē ar 71:69. Tas viennozīmīgi viesa intrigu pirms šīs spēles.

Jau spēles ievadā divreiz bumbu grozā no augšas trieca Iļja Gromovs, kamēr “Ventspils” uzbrukumu balstīja Māris Gulbis un Kamerons Randls. Liepājniekiem izdevās izvirzīties vadībā ar 9:4, bet tam sekoja viesu izrāviens, pēc Artūra Ausēja tālmetiena pārņemot vadību (12:9).

Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē komandas cīnījās ļoti līdzīgi, te vienai, te otrai komandai esot nelielā vadībā. Ļoti aktīvi laukumā darbojās Dāvis Geks, palīdzot savai komandai īsā laikā izvirzīties vadībā ar 25:19. Ausējs ar precīziem metieniem neļāva mājiniekiem vēl vairāk atrauties, bet “Liepāja” pēc 10 spēlētām minūtēm bija vadībā ar rezultātu 32:24.

Otrās ceturtdaļas ievadā ventspilnieki centās ātri atspēlēties, bet pēc minūtes pārtraukuma “Liepāja” atguva spēles grožus savās rokās, kontrolējot cīņas gaitu (41:31). Ceturtdaļas vidusdaļā “Ventspilij” padevās labāks nogrieznis, kas ļāva sadeldēt deficītu līdz pieciem punktiem (38:43).

Jau pirmajā puslaikā “Liepājas” garie spēlētāji varēja sākt bažīties par sakrātajām piezīmēm, kas noteikti ierobežoja kopējo spēles zīmējumu. Pa trīs piezīmēm bija gan Iļjam Gromovam, gan Guntim Sīpoliņam, kuri kopā guva 22 no savas komandas punktiem. Ventspilnieki divreiz pietuvojās četru punktu atstatumā, bet puslaiks noslēdzās ar rezultātu 51:45.

Pēc lielā pārtraukuma komandas cīnījās līdzīgi, bet svaru kausus par labu mājiniekiem nosvēra realizētie tālmetieni (60:53). Līdz ceturtdaļas vidum ar ļoti skaistu triecienu grozā no augšas izcēlās Kristofers Kofijs, bet pēc Māra Gulbja precīzā tālmetiena mājinieki ņēma pārtraukumu (60:58). “Liepāja” vēl pāris minūtes pabija vadībā, kad Gulbis ar tālmetienu panāca izlīdzinājumu (66:66).

Ceturtdaļas pēdējās divās minūtēs ventspilnieki spēja iekrāt arī piecu punktu pārsvaru, bet Gromovs to samazināja ar savu kārtējo triecienu grozā no augšas. Ceturtdaļas pēdējā sekundē fantastisku tālmetienu realizēja Roberts Krastiņš, kas pēc 30 spēlētām minūtēm nozīmēja neizšķirtu – 71:71.

Spēles izšķirošo nogriezni komandas sāka ar nepiekāpīgu un nerezultatīvu spēkošanos. Ar vairākām labām epizodēm izcēlās Roberts Bērziņš, ļaujot mājiniekiem būt minimālā vadībā. “Liepāja” daudz spēlēja uz kustīgo Gromovu, kurš regulāri deva vēlamo rezultātu. Ceturtdaļas vidū mājinieki bija vadībā ar 83:80.

Nākamajās pāris minūtēs “Ventspils” atspēlējās un uz brīdi izvirzījās vadībā, tomēr liepājnieki atkal atjaunoja nelielu vadību. Cīņa punkts punktā ritēja līdz pat spēles beigām, kad arī izšķīrās mača uzvarētājs. Pēdējās minūtes sākumā mājinieki vēl bija vadībā, bet 3.3 sekundes līdz pamatlaika beigām Ausējs izvirzīja vadībā “Ventspili”.

Liepājnieki savu pēdējo iespēju neizmantoja, viesiem svinot uzvaru ar rezultātu 92:91.

Uzvarētāju rindās ar 33 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām izcēlās Māris Gulbis, bet 18 punkti un astoņas rezultatīvas piespēles Artūra Ausēja rēķinā. “Liepājas” labā 24 punktus guva un astoņas atlēkušās bumbas izcīnīja Iļja Gromovs, bet attiecīgi 15 un 14 punkti Robertam Bērziņām un Guntim Sīpoliņam.

“Liepāja” – “Ventspils” 91:92 (32:24, 19:21, 20:26, 20:21)

“Liepāja”: Gromovs 24 (8 ab), Bērziņš 15, Sīpoliņš 14, Krastiņš 11, Birkāns 9 (10 rp, 5 pb), Geks 9, Blumbergs 7, Ozoliņš 2, Vuciņš.
“Ventspils”: Gulbis 33 (6 ab), Ausējs 18 (8 ab), Randls 15, Mediss 9, Šeļakovs 7 (12 ab), Ķilps 6, Kofijs 4 (14 ab, 4 pb), Vitoļskis.

Foto galerija

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz