Otrdiena, 22. maijs

+14°C
Vējš: A 4.5 m/s

Vārdadiena: Emīlija

"Liepājas Sporta spēļu skola" viesos zaudēja Tallinas "G4S Noorteliiga" komandai

Atslēgvārdi sieviešu basketbols | lsss

Latvijas-Igaunijas basketbola līgā svētdien, 29. oktobrī, notika divas spēles. Liepājas sporta spēļu skola (2-2) izbraukumā zaudēja Tallinas "G4S Noorteliiga" (2-2) ar 53:63, savukārt Latvijas Universitāte (0-4) otro reizi sezonā atzina Tallinas Universitātes (2-4) pārākumu – 69:88.

Kaspara Mājenieka trenētajām liepājniecēm pēc sestdienas vakara cīņas Tartu priekšā bija 200 kilometri ceļa līdz Tallinai un 15 stundas – neskaitot atsildīšanos un iesildīšanos – līdz spēlei pret igauņu juniorēm. Precīzāk, 16 stundas, jo papildus 60 minūtes izdevās iegūt, pateicoties naktī veiktajai pārejai uz ziemas laiku.

Mājinieces pirmajā puslaikā mazāk kļūdījās (9-14), biežāk pārķēra bumbu (9-5), tādējādi gūstot vairāk punktu pēc kļūdām (15-7) un ātrajos izrāvienos (9-0). Pozicionālā spēlē labāka metienu precizitāte bija liepājniecēm, tādēļ rezultāts auga līdzīgi. Pēc 20 nospēlētām minūtēm 30:27 “G4S Noorteliiga” labā.

Trešās ceturtdaļas sākumā Sabīne Lipe samazināja starpību (30:28), taču nākamajās minūtēs igaunietes veica 18:4 izrāvienu – 48:32. Pēdējā desmitminūtē liepājnieču sniegums uzbrukumā uzlabojās, taču noķert sāncenses neizdevās. Tallinas spēlētāja Johanna Tedera guva 10 punktus, izdarīja 10 rezultatīvas piespēles un pārķēra deviņas bumbas.