Vējš: DR 3.8 m/s

Vārdadiena: Alvīne

Otrajam pagarinājumam spēka pietrūka  (10)

Atslēgvārdi liepājas metalurgs | sieviešu basketbols

SK "Liepājas metalurgs" basketbolistes Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēlē savā laukumā ar 70:77 (21:17; 11:15; 17:11; 13:19; 5:5, 3:10) otrajā pagarinājumā piekāpās vienībai "Rīga/TTT/Kadetes", čempionāta kopvērtējumā noslīdot uz sesto pozīciju.

Maču sākumā mūsu komanda darbojās visai nepārliecinoši, vairākas reizes kļūdoties uzbrukumā, tādēļ viešņām pirmajām izdevās iegūt nelielu pārsvaru. Tomēr jau pirmās ceturtdaļas vidū liepājnieces, pateicoties vairākiem labiem caurgājieniem un sekmīgiem pustālajiem metieniem, pārņēma vadību spēlē. Lai gan pirmajā puslaikā laukuma saimnieču metienu realizācijas procents bija gaužām zems, saglabāt dažu punktu pārsvaru ļāva veiksmīgā cīņa par atlecošajām bumbām pie pretinieču groza, kas bieži vien vainagojās ar iespēju mest soda metienus. Ķibeles ar uzbrukumu metalurģēm atkal sākās otrās ceturtdaļas beigās, kad vairākas reizes no groza apakšas neprecīza bija Līga Zdanovska, ļaujot kadetēm līdz pārtraukumam izlīdzināt rezultātu.

Spēles kvalitāte neuzlabojās arī otrajā puslaikā. Abas komandas darbojās ļoti haotiski, tomēr veiksmīgākas šādā cīņā izrādījās liepājnieces, kuras trešās ceturtdaļas pēdējās sekundēs panāca sešu punktu pārsvaru. Ceturtajā ceturtdaļā rīdzinieces darbojās apņēmīgāk un minūti līdz spēles pamatlaika beigām viešņām izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, bet atlikušajā laikā arī izlīdzināt rezultātu un ievirzīt maču papildlaikā. Tajā abas komandas bija gaužām nerezultatīvas, tādēļ spēle tika paildzināta vēl par piecām minūtēm. Diemžēl otrajā pagarinājumā spēka un aukstasinības nepietika tieši liepājniecēm, kurām zaudējuma rūgtumu nācās izjust jau trešo maču pēc kārtas. Sekmīgākā mūsu komandas rindās ar 12 punktiem bija Astra Feldmane, savukārt Līgas Zdanovskas rēķinā septiņi punkti un 20 atlecošās bumbas.

Nākamā spēlē "Metalurga" komandai paredzēta jau šosestdien, kad izbraukumā būs jātiekas ar SK "Cēsis".