Vējš: R 0.2 m/s

Vārdadiena: Magda, Magone, Mērija

"Vega1/Liepāja" izcīna ceturto uzvaru pēc kārtas

Atslēgvārdi basketbols

"Vega 1/Liepāja" savā laukumā atspēlējās pret "AmEst Rapla", izcīnot ceturto uzvaru pēc kārtas.

Pirmajā puslaikā liepājniecēm radās divas problēmas. Garajām spēlētājām nesekmējās ar punktu gūšanu, otrkārt, komanda pārāk bieži zaudēja bumbu. Pirmajā ceturtdaļā robus izdevās nosegt ar mazo spēlētāju rezultativitāti, taču otrajā desmitminūtē mājinieces guva tikai astoņus punktus un nonāca iedzinēju lomā ar 26:29.

Turpinājumā mazajām spēlētājām aktīvāk talkā nāca Sabīne Egle, nodrošinot vajadzīgo klātbūtni soda laukumā. Otrajā puslaikā abas komandas izjuta piezīmju problēmas. Liepājniecēm ar piecām piezīmēm un bez punktiem laukumu atstāja centra spēlētāja Marina Ivaščanka, savukārt Rapla zaudēja līderi Kaju Kosku. Mājinieču mazās spēlētājas to izmantoja, agresīvi nospēlējot groza tuvumā. Spēle tika lauzta un Liepāja svinēja ceturto uzvaru pēc kārtas.

"Vega 1/Liepāja" – "AmEst Rapla" 61:44 (18:11, 8:18, 16:7, 19:8).

Liepāja: Ņikitina 14 (5ab), Misus 11 (6ab), Morris 11, Līne 10 (5ab), Gertsone 9 (4rp), Egle 6 (13ab), Ivashchanka (4ab, 5pp), Lībeka, Ķergalve, Meilus; Tamsone.

Rapla: Kosk 9 (5ab, 5pp), Viirmaa 9, Viljus 7 (5pp), Reissar 7 (9ab, 3rp), Korjus 6, Tamm 4, Mutli 2, Sabala, Jaanus.