Otrdiena, 14. maijs Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

“Lauvām” pirmā ceturtdaļfināla kauja ar BK “Jelgava”

11.04.2012 17:56

Ceturtdien, 12. aprīlī, pirmo ceturtdaļfināla spēli LBL 1. divīzijas ietvaros aizvadīs ”Liepājas Lauvas” basketbolisti, kas savu skatītāju klātbūtnē Liepājas Olimpiskajā centrā mērosies spēkiem ar regulārā čempionāta 6. spēcīgāko komandu BK ”Jelgava”. Spēles sākums pulksten 19:30.

Kā portālu informēja LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis, tad abām komandām šī būs jau piektā savstarpējā tikšanās reize šajā sezonā. Līdz šim četrās aizvadītajās spēlēs trīs uzvaras ir izcīnījuši “Liepājas lauvas”, bet viens panākums ir “Jelgavas” basketbolistiem, kuri pārspēja liepājniekus pirmajā mačā novembra vidū Jelgavā (88:91).

Regulāro sezonu abas komandas noslēdza, attiecīgi, 3. un 6. vietā. “lauvas” 26 aizvadītajās spēlēs izcīnīja 17 uzvaras un piedzīvoja deviņus zaudējumus. Savukārt, “Jelgavas” bilance bija 11 panākumi un 15 neveiksmes.

Nenoliedzami, par izteiktiem šī pāra favorītiem tiek uzskatīti liepājnieki, kuri sezonas gaitā rādījuši aizvien labāku sniegumu, par ko pierāda statistika – pēdējās 16 LBL spēlēs izcīnot 14 panākumus, vienīgos “zāģus” piedzīvojot abiem Latvijas grandiem – “VEF Rīga” un BK “Ventspils”. Turklāt, abos zaudējumos lielākoties vadībā atradās tieši “Liepājas lauvas” un neveiksmes tika piedzīvotas tikai pēdējās minūtēs.

Sēriju līdz vienas komandas divām uzvarām abas komandas uzsāks Liepājas Olimpiskajā centrā ceturtdienas vakarā pulksten 19:30. Atbildes spēle Jelgavā norisināsies sestdien, bet ja būs nepieciešama arī izšķirošā trešā cīņa, tad abas komandas atgriezīsies Liepājā 16. aprīlī pulksten 19:30.