Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

“Lauvas 2” ar +32 pazemo “Barons kvartāls” komandu (video)

21.12.2011 19:12

Divu Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas vadošo komandu spēlē “Liepājas Lauvas 2” (14-1) savā laukumā ar 109:77 pārspēja “BARONS kvartāls” (12-2) komandu.

Spēli iesākuši smagnēji, “baroni” trešās ceturtdaļas vidū pievilka līdz -6 (51:57), taču tuvāk netika. “Lauvas” nepilnu piecu minūšu laikā veica 19-3 izrāvienu, pirms spēles pēdējām 10 minūtēm nodrošinot komfortablu handikapu – 76:54.

Spēles pēdējā nogrieznī mājinieku pārsvars kļuva arvien nepieklājīgs, un “Lauvas 2” spēja pārsniegt 100 gūto punktu robežu un deviņu spēlētāju sastāvā esošos viesus sasist ar 109:77.

Mājinieku rindās rezultatīvākais ar 34 punktiem (6/11 tālmetienos un 10/10 “sodiņos”) bija Jānis Porziņģis, bet viesu komandā 19 punkti Mihalam Hlebovickim.

Tāpat kā pirms šodienas spēles, liepājnieki arī pēc mača atrodas 2. vietā, bet “baroni” paliek 3. vietā. Līdere ir VEF, kas vienīgā joprojām nav izjutusi zaudējumu rūgtumu – 14 uzvaras tikpat spēlēs.