Piektdiena, 19. aprīlis Vēsma, Fanija

“Lauvas 2” izcīna trešo uzvaru sezonā

06.12.2013 11:37

Ceturtdien, 5. decembrī, trešo panākumu Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas ietvaros izcīnīja “Liepājas Lauvas 2” basketbolisti, kas spēlējot savu skatītāju klātbūtnē Liepājas Olimpiskajā centrā pārspēja “Rīdzene/Turība” komandu ar rezultātu 76:66, informē LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Abām komandām šī bija otrā savstarpējā tikšanās reize šajā sezonā. Pirmajā spēlē oktobra mēnesī Rīgā pārāki bija “Rīdzene/Turība” basketbolisti, kuri pārspēja jaunos liepājniekus ar rezultātu 49:67. Rīdzinieku sekmes bija nedaudz labākas arī turnīra tabulā, kur komanda ar četriem panākumiem 10 spēlēs atradās 6. vietā, savukārt liepājnieki ar divām uzvarām 11 spēlēs ierindojās 8. pozīcijā deviņu vienību konkurencē.

Neskatoties uz līdzšinējām sekmēm, šoreiz liepājnieki bija apņēmības pilni revanšēties par zaudējumu pirmajā spēlē un tas bija redzams jau pirmajās 10 minūtēs, kuras liepājnieki noslēdza savā labā – 22:19. Arī otrajā ceturtdaļā mājinieki bija nedaudz labāki un puslaika pārtraukumā dodoties komandas šķīra jau seši punkti – 41:35.

Trešajā ceturtdaļā viesiem izdevās liepājniekus ne tikai panākt, bet aizsteigties arī priekšā. Īstajā brīdī līdera cienīgu lomu uzņēmās Jēkabs Paipa un no ”lielās” komandas pieaicinātais Roberts Krastiņš, kuri atguva liepājniekiem vadību. Lai arī pirms pēdējām 10 minūtēm laukuma saimnieku pārsvars bija tikai divi punkti (52:50), tomēr vadības maiņa vairs nenotika un ”Liepājas Lauvas 2” izcīnīja savu trešo panākumu šajā sezonā ar rezultātu 76:66.

Rezultatīvākais Liepājas komandā bija Jēkabs Paipa, kurš izcēlās ar 20 gūtajiem punktiem, bet ar 14 ačiem izcēlās Roberts Kalve un Roberts Krastiņš. Savukārt ”Rīdzene/Turība” rindās ar 13 punktiem izcēlās Kaspars Krūms.

Nākošo spēli ”Lauvas 2” aizvadīs izbraukumā pret ”Mārupes” basketbolistiem, bet tuvākā mājas spēle ir gaidāma 20. decembrī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesoies pašreizējie A grupas līderi – ”Ventspils Augstskola”. Mača sākums pulksten 19:30.