Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

”Lauvas-2” komandai zaudējums pret ”Kvēle/SC Mēmele”

05.12.2012 20:53

Šovakar Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas regulārās sezonas ietvaros ”Kvēle/SC Mēmele” izcīnīja uzvaru Liepājā pār vietējo ”Lauvas-2” komandu – 75:69.

Liepājā vietējās lauvas uzņēma ”Kvēle/SC Mēmele” komandu. Viesi krietni labāk aizvadīja spēles pirmo ceturtdaļu (23:14). Liepājnieki otrajā ceturtdaļā ik pa laikam mazliet pievilka, bet, ejot pārtraukumā, viņiem atkal mīnus deviņi – 30:39. Lai arī trešajā desmitminūtē mājinieki pārņēma vadību (59:54), tomēr izšķirošajos brīžos labāki bija ”Kvēle/SC Mēmele” basketbolisti, uzvarot ar 75:69. Rezultatīvākais uzvarētājiem bija komandas līderis Armands Seņkāns, kurš šoreiz sakrāja 27 punktus un astoņas atlēkušās bumbas. Mājinieku sastāvā Jēkabam Biteniekam 20+8.

Liepājas Lauvas2 – Kvēle/SC Mēmele 69:75 (14:23, 16:16, 29:15, 20:21)

Lauvas-2 Bitenieks 20, Endzels 15, Minčenko 12, Paipa 11, Ate 6, Ķeiris 4, Fricbergs 1, Cērps, Šukteris, Kalve, Lākutis, Silnieks