Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

“Lauvas 2” sakauj “Rīdzenes” basketbolistus

13.02.2013 11:28

Otrdien, 12. februārī, Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas mājas spēlē Liepājas Olimpiskajā centrā pie pārliecinošākās uzvaras šajā sezonā tika ”Liepājas Lauvas 2″ basketbolisti, kas ar 48 (!) punktu starpību sagrāva ”Rīdzene/LU” basketbolistus ar rezultātu 117:69, informē LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Abām komandām šī bija otrā savstarpējā tikšanās reize šajā sezonā. Pirmajā abu komandu spēlē izbraukumā decembra mēnesī pārāki bija mājinieki, kuri pārspēja Liepājas jauniešus mača izskaņā ar rezultātu 65:67.

Taču neskatoties uz to, turnīra tabulā līdz šim labāk bija sekmējies Liepājas basketbolistiem, kuri 16 aizvadītajās spēlēs bija izcīnījuši četras uzvaras un piedzīvojuši 12 zaudējumus, tādējādi turnīra tabulā atrodoties 13. vietā. Savukārt ”Rīdzene” ar četrām uzvarām 19 spēlēs atradās tikai vienu pozīciju zemāk – 14. vietā 15 vienību konkurencē.

Līdzīga cīņa šajā vakarā izpalika un mājinieki jau no mača pirmajām minūtēm izvirzījās drošā vadībā. Pateicoties Artūra Briča dominancei, kurš pirmo 10 minūšu laikā paspēja gūt jau 21 punktus, liepājnieki paspēja iekrāt 26 punktu pārsvaru (33:7). Līdz puslaika pārtraukumam pārsvars sasniedza jau 30 punktu robežu (59:28) un atlikusī spēles daļa vairs bija tikai formalitāte, jo spēles liktenis bija izšķīries pirmajās 20 minūtēs.

Mača otrajā daļā liepājnieki droši turpināja kontrolēt mača gaitu un galarezultātā izcīnīja šīs sezonas pārliecinošāko uzvaru ar 48 (!) punktu pārsvaru – 117:69. Liepājas komandas rindās rezultatīvākais ar 28 gūtajiem punktiem bija jau pieminētais Artūrs Bricis, kurš visus savus punktus guva nepilnās 15 (!) minūtēs. Savukārt zaudētājiem ar 22 punktiem izcēlās Visvaldis Bikše.

Arī nākošo spēli ”Liepājas Lauvas 2” aizvadīs savu skatītāju priekšā, kad 18. februārī Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies ”Ogres” komanda. Lai turpinātu cīņu par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, komandai noteikti ir jāizcīna uzvara, līdzīgi kā tas ir noticis pēdējās trijās spēlēs. Šī mača sākums pulksten 18:00.