Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

“Lauvas 2” svin uzvaru pret “VEF skolu”

24.10.2012 11:00

Otrdien, 23. oktobrī, pie trešās uzvaras Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas ietvaros tika ”Liepājas Lauvas 2” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā visai pārliecinoši ar rezultātu 77:58 pārspēja ”VEF skola” komandu, informē LOC Mārketinga vadītājs Mārtiņš Sīlis.

Abām komandām šī bija ceturtā spēle šajā sezonā. Pirmajās trijās spēlēs liepājnieki, līdzīgi kā otrdienas pretinieki ”VEF skola”, bija izcīnījuši divas uzvaras, vienīgos zaudējumus piedzīvojot pret pašreizējām LBL 2 līdervienībām ”VEF LSPA” un ”RSU”.

Abu komandu līdzīgie spēka samēri atspoguļojās arī uz rezultāta tablo un pirmās 20 minūtes aizritēja punkts punktā, vadība esot te vienai, te otrai komandai. Tomēr pirmais puslaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu (29:29), kas solīja interesantu šīs spēles turpinājumu.

Trešajā ceturtdaļā liepājniekiem izdevās izvirzīties vadībā ar pieciem punktiem, taču izškirošas izrādījās pēdējās ceturtdaļas pirmās minūtes, kur īsā laika sprīdī, pateicoties Endzeļa juniora veiksmīgajam sniegumam mājinieki iekrāja vairāk nekā 10 punktu pārsvaru. Atlikušajā laikā ”Lauvas 2” šaubas par mača uzvarētājiem neradīja un jaunie liepājnieki izcīnīja savu trešo panākumu sezonā ar rezultātu 77:58.

Rezultatīvākais liepājnieku rindās bija jau pieminētais Elvis Endzels, kura rēķinā 27 gūtie punkti. Bet ar 20 punktiem un 16 atlēkušajām bumbām izcēlās Roberts Krastiņš. Rīdziniekiem labāko sniegumu nodemonstrēja Dāvis Geks, kurš izcēlās ar 12 gūtajiem punktiem.

Nākošo spēli ”Liepājas Lauvas 2” basketbolisti aizvadīs jau pēc nedēļas, 29. oktobrī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies ”Vidzemes Augstskolas” basketbolisti. Spēles sākums pulksten 19:30.