Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

“Lauvas” beidzot uzvar, izbraukumā apspēlējot “Jūrmalu”

21.11.2011 22:12

Otro uzvaru septiņos mačos Latvijas Basketbola līgas (LBL) 1. divīzijas regulārās sezonas turnīrā pirmdienas vakarā guva “Liepājas Lauvas” (2-5), kas ar 86:82 Dubultos pieveica “Jūrmalu” (2-6). Kurzemnieku rindās ar 20 punktiem izcēlās Jānis Timma.

Maču krietni labāk sāka “Lauvas”, ļoti rezultatīvu pirmo ceturtdaļu uzvarot ar +12 (33:21). Otrajā ceturtdaļā viesu pārsvars sasniedza jau 16 punktus – 41:25. “Jūrmala” pirmo puslaiku noslēdza ar iespaidīgu 19-8 izrāvienu, kas ļāva saglabāt cerības uz pozitīvu iznākumu.

Trešās ceturtdaļas izskaņā pēc Ervīna Jonāta metiena “Jūrmala” pirmo reizi kopš 4. minūtes atkal bija vadībā – 53:52. “Lauvas” tūlīt pat atguva pārsvaru un, lai arī “Jūrmala” vēl spēja panākt neizšķirtu, galotnē precīzāk atkal nospēlēja liepājnieki, izcīnot retu uzvaru – 86:82.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Jānis Timma, bet zaudētāju sastāvā tikpat iemeta bijušais liepājnieks Jevgēņijs Kosuškins.

Liepājnieki bez Timmas aizvadīja pēdējās trīsapus minūtes, jo Kosuškins Timmam izkārtoja piekto piezīmi. “Lauvu” sastāvā maču priekšlaicīgi pabeidza arī Roberts Freimanis un Arnolds Helmanis.

“Lauvas” līdz šim vienīgo uzvaru bija guvušas 1. novembrī pret “Turību” (85:64).