“Lauvas” galotnē izlaiž uzvaru

10.12.2008 20:51

Zaudējumu SEB BBL “Izaicinājuma kausa” spēlē Marijampolē pret “Suduva” ar rezultātu 69:72 piedzīvoja “Liepājas lauvas”, kaut arī neilgi pirms spēles beigām bija vadībā ar četru punktu pārsvaru. “Liepājas lauvas” spēli Marijampolē pret vietējo “Suduva” uzsāka diezgan veiksmīgi, pirmajās minūtēs iekrājot nelielu pārsvaru, bet pēc pirmā spēles ceturkšņa viesi no Kurzemes bija vadībā ar vienu punktu.

Otrajā ceturtdaļā mājinieki pamazām sāka pārņemt iniciatīvu savās rokās, bet atrauties viņiem neļāva liepājnieku precīzie trīspunktmetieni, piemēram, Uģis Viļums šajā ceturtdaļā iemeta trīs trīniekus. Pātraukumā ejot, “Suduva” bija vadībā ar 39:35.

Arī otrais puslaiks aizritēja līdzīgā spēlē, bet visu laiku vadībā atradās mājinieki. Arī šajā ceturtdaļā mūsu komandā atradās līderis – Jevgēņijs Kosuškins, kurš guva 11 no komandas 17 punktiem šajā ceturtdaļā. Pirms pēdējās ceturtdaļas jau mīnus 5.

Lieliski liepājnieki iesāka ceturto ceturtdaļu, tās viducī izvirzoties vadībā pat ar četru punktu pārsvaru, taču mājinieki ātri izlīdzināja rezultātu. Vēl labākā situācijā lauvas nonāca nedaudz vairāk kā minūti pirms spēles beigām, kad trīspunktnieku realizēja Nešs, izvirzot viesus vadībā ar 68:64. Diemžēl pievīla muļķīgas kļūdas (tehniskā piezīme Pusaudzim, piezīme uzbrukumā Zorinam), kā rezultātā viesi jau nokļuva iedzinēju lomā – 68:69. Atspēlēties tā arī neizdevās, beigās nepatīkams zaudējums ar 69:72. Visrezultatīvākais liepājniekiem bija Uģis Viļums, kurš guva 19 punktus.

”Suduva” – ”Liepājas lauvas” 72:69 (18:19, 21:16, 18:17, 15:17)
”Suduva”: Kalvelis 16, Kulevičs 15, Simonavičs 13.
”Liepājas Lauvas”: Viļums 19, Zorins 16, Kosuškins 11, Nešs 10, Štālbergs 10, Vaikulis 3, Pusaudzis, Ansons, Mētra, Graudiņš.