Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

“Lauvas” grauj “Juventus” (video)

11.02.2012 15:50

Tikai trešo uzvaru 17 spēlēs Baltijas Basketbola līgas (BBL) Elites divīzijā sestdien izcīnīja “Liepājas Lauvas”, kas savās mājās negaidīti viegli tika galā ar Utēnas “Juventus” – 90:65.

“Juventus” otro dienu pēc kārtas pavadīja Kurzemē. Vakar tika piedzīvots zaudējums Ventspilī, tāpēc šodien pret svaigajām “lauvām” spēka daudz nebija, kas bija redzams jau no spēles pirmajām minūtēm.

Par lielu prieku vietējai publikai nopietna spēkošanās šodien izpalika. “Lauvas” jau pirmajā ceturtdaļā pamatīgi atrāvās un beigās izcīnīja graujošu uzvaru ar 90:65.

Liepājnieku sastāvā rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Artūrs Bricis, bet pa 16 iemeta Džošuā Mejo un Mārtiņš Kravčenko. Ar trim punktiem komandā debitēja Renārs Magone.

“Lauvas” šodien izcīnīja tikai trešo uzvaru 17 spēlēs un pārtrauca astoņu zaudējumu sēriju. Turnīra tabulā augstāk par priekšpēdējo 10. vietu tikt pagaidām nav lemts.