Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

“Lauvas” par bronzu un pēdējo spēli

16.05.2011 14:53

Otrdien, 17. maijā, Liepājas Olimpiskajā centrā pulksten 19.30 tiks aizvadīta trešā Latvijas Basketbola līgas bronzas spēle starp “Liepājas lauvas” un “Barons/O!Karte” komandām. Šobrīd rezultāts sērijā ir 2:0 liepājnieku labā, līdz ar to, otrdien “lauvas” var pielikt teicamu punktu labi aizvadītajai sezonai.

Gaidāmā spēle abām komandām būs jau trešā šajā sērijā. Pirmajās divās spēlēs labāki bija liepājnieki, kuri vispirms savu skatītāju klātbūtnē pirms nedēļas sakāva “Baronu” ar rezultātu 100:79. Savukārt, aizvadītās nedēļas nogalē uzvara tiks izcīnīta arī Rīgā – 81:71.

Abās iepriekšējās spēlēs “lauvām” labākais bija Pīrss Kaldvels, kurš izcēlās, attiecīgi, ar 20 un 24 punktiem. Veiksmīgu sniegumu nodemonstrēja arī Eštons Mičels – 11 un 15 punkti. Savukārt, pretiniekiem līdz šim labākais ir bijis Ingus Bankevics, kurš vidēji abās spēlēs izcēlās ar 13,5 gūtajiem punktiem.

Bronzas sērija ilgs līdz vienas komandas trijām uzvarām un “lauvas” ir ļoti tuvu tam, lai pēc 11 gadu pārtraukuma bronzas godalgas atkal ceļotu uz Liepāju. Spēle otrdien noteikti nebūs viegla, vēl jo vairāk tāpēc, ka visi komandas atbalstītāji no “lauvām” gaida tikai un vienīgi uzvaru. Taču pamats ticēt tam ir, par ko pierāda pirmās divas spēles.

To, vai liepājniekiem pēc tik daudzu gadu pārtraukuma savā īpašumā izdosies iegūt bronzas medaļas būs iespējams noskaidrot otrdienas vakarā pulksten 19.30. Tie, kas spēli nevarēs vērot klātienē būs iespējams to darīt sportacentrs.com mājas lapā.