Otrdiena, 14. maijs Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

“Lauvas” pārbaudes spēlē pārspēj Kazahstānas “Caspiy”

27.03.2012 12:06

Pirmdien, 26. martā, uzvaru pārbaudes spēlē savu skatītāju klātbūtnē izcīnīja “Liepājas lauvas” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā interesantā spēlē ar rezultātu 93:86 pārspēja Kazahstānas vienību “Caspiy”, informē LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Liepājniekiem tuvākā LBL spēle ir gaidāma tikai 1. aprīlī, kad izbraukumā būs jāmērojas spēkiem ar Latvijas Universitātes” komandu. Ņemot vērā šo garo pauzi “lauvas” vienojās par pārbaudes spēli ar Kazahstānas komandu “Caspiy”, kas Latvijā aizvada treniņnometni, gatavojoties vietējā čempionāta izslēgšanas spēlēm.

Spēli abas komanda iesāka ļoti rezultatīvi, par ko liecina pirmās 10 minūtes, kuras noslēdzās ar minimālu pārsvaru viesu komandai – 26:28. Tik pat rezultatīvu sniegumu abas komandas turpināja demonstrēt arī otrajā ceturtdaļā un puslaika pārtraukumā dodoties rezultāts uz tablo vēstīja draudzīgu neizšķirtu – 55:55.

Pēc pārtraukuma abu komandu rezultativitāte vairs nebija tik augsta, taču nedaudz labāk šādā spēlē jutās Kazahstānas vienība, kas uzsākot pēdējās 10 minūtes bija iekrājuši septiņu punktu pārsvaru (66:73).

Liktenīgas izrādījās ceturtās ceturtdaļas pirmās minūtes, kuru laikā “lauvas” veica izrāvienu (14:0), tādējādi panākot savus pretiniekus un atgūstot vadību ar (80:75). Atlikušajā laikā mājinieki uzvaru saviem pretiniekiem vairs neatdeva un galarezultātā “Liepājas lauvas” triumfs ar rezultātu 93:86.

Liepājas komandas rindās labākie ar 18 gūtajiem punktiem bija Džošua Meijo un komandas kapteinis Mārtiņš Kravčenko. Bet ar 13 punktiem izcēlās Arnolds Helmanis.

Nākošās divas spēles “Liepājas lauvas” aizvadīs ar “Latvijas Universitātes” komandu. Vispirms, 1. aprīlī, aizvadot spēli izbraukumā, bet pēc tam 7. aprīlī abas komandas tiksies Liepājas Olimpiskajā centrā. Spēles sākums pulksten 16:00.