Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

“Lauvas” piekāpjas viesiem no Amerikas

23.08.2011 18:31

Šovakar pārbaudes spēles basketbolā “Liepājas Lauvu” komanda pārliecinoši piekāpās vienai no NCAA otrās divīzijas spēcīgākajām vienībām “The College of Saint Rose Golden Knights” – 61:79.

Liepājnieki jau pirmajā puslaikā nokļuva iedzinēju lomā ar vairāk nekā desmit punktu starpību, neilgi pirms puslaika pārtraukuma zaudējot ar 24:37. Otrā ceturkšņa beigās gan izdevās samazināt deficītu un pārtraukumā doties ar 28:37.

Ļoti sekmīgs izdevās arī otrā puslaika sākums, kad pateicoties pieciem punktiem pēc kārtas “Liepājas Lauvas” pietuvojās vien četru punktu attālumā – 33:37. Diemžēl turpinājums tik sekmīgs nebija un trešā ceturtdaļa tika noslēgta jau ar 14 punktu deficītu – 41:55. Pēdējā desmitminūtē “lauvām” atkal izdevās palīst zem -10, tomēr pēdējās minūtēs krietni labāki bija amerikāņi, sagādājot liepājniekiem pārliecinošu zaudējumu – 61:79.

Kā iepriekš ziņots, tad  “Liepājas lauvu” basketbolisti gatavošanos sezonai uzsāka  tik pagājušajā nedēļā un pagaidām komandas kodolu veido jaunie spēlētāji, bet tuvākajā laikā sastāvs tiks pastiprināts ar pieredzējušajiem basketbolistiem.