Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

”Lauvas” sīvā cīņā zaudē komandai ”VEF Juniors”

”Lauvas” sīvā cīņā  zaudē komandai ”VEF Juniors”
11.01.2011 20:42

Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas spēlē otrdien “Liepājas Lauvas” izbraukumā sīvā cīņā ar 81:91 (25:22, 18:21, 24:25, 14:23) zaudēja komandai “VEF Juniors”, kas ir pagājušās sezonas vicečempionu “VEF Rīga” sistēmas vienība.

Maču sekmīgāk iesāka liepājnieki un guva pirmos desmit punktus, bet vēlāk panāca arī 22:11, tomēr lielāku pārsvaru viņi vairs nespēja iegūt un pēc pirmās ceturtdaļas “VEF Juniors” basketbolisti jau bija pietuvojušies līdz 22:25.

Turpinājumā līdz pat ceturtās ceturtdaļas sākumam turpinājās līdzīga cīņa, bet tajā “VEF Juniors” lēnām palielināja pārsvaru, noturot uzvaru.

Rezultatīvākais “VEF Juniors” komandā ar 19 gūtajiem punktiem bija Ivans Neļubovs, bet “VEF Rīga” jaunieguvums, Melnkalnes aizsargs Božans Bakičs, kuram šis bija pirmais mačs Latvijā, izcēlās ar 17 punktiem.

Tikmēr “Liepājas Lauvas” labā 21 punktu guva Jevgēnijs Kosuškins, bet ar 19 punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Raimonds Vaikulis.

Abu komandu pirmajā tikšanās reizē šosezon novembrī Liepājā uzvaru ar rezultātu 79:68 svinēja “VEF Juniors”.

LBL pirmās divīzijas kopvērtējumā “Liepājas Lauvas” ar desmit uzvarām 13 mačos saglabāja otro vietu, bet “VEF Juniors” ar astoņiem panākumiem 13 cīņās nostiprinājās trešajā pozīcijā.

Tikmēr turnīra tabulas pirmajā vietā ar desmit uzvarām 11 mačos atrodas “Ventspils” komanda.

Kā ziņots, LBL regulārajā čempionātā tiks aizvadīti četri apļi, katrai komandai izspēlējot pa 28 spēlēm. Pēc tam sešas labākās vienības izslēgšanas turnīrā turpinās cīnīties par medaļām.