Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

“Lauvas” zaudē arī pēdējā BBL spēlē

09.03.2012 19:58

Ar 17. zaudējumu dalību šīs sezonas Baltijas Basketbola līgas (BBL) Elites divīzijā noslēguši “Liepājas Lauvu” basketbolisti, kuri piektdienas vakarā savās mājās ar 77:92 piekāpās “Kedainiai/Triobet”.

“Lauvām” šī spēle no turnīra viedokļa neko vairs neizšķīra – čempionāts pabeigts pēdējā, 11. vietā. Jautājums bija tikai par to, vai izdosies izcīnīt ceturto uzvaru. Nesanāca.

Lietuvieši sāka ar 6-0 starta izrāvienu un mājiniekiem ne reizi neļāva pabūt vadībā. “Kedainiai/Triobet” jau pēc pirmās ceturtdaļas bija +10 (26:16). “Lauvas” brīžiem veica cerīgus izrāvienus, taču paglābties no kārtējās neveiksmes nebija pa spēkam – 77:92.

Mājinieku sastāvā trīs spēlētājiem mačs priekšlaicīgi beidzās piezīmju normas sasniegšanas dēļ – pieci pārkāpumi Arnoldam Helmanim, Pāvelam Pastušeņam un Džošuā Mejo. Pastušeņa piecas piezīmes savāca 11:30 minūtēs.

Mejo ar Robertu Stumbri bija rezultatīvākie zaudētāji rindās, katrs gūstot 16 punktus. “Lauvas” šosezon Baltijas līgā uzvarēja tikai trīs no 20 spēlēm, ieņemot pēdējo, 11. vietu.