Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

“Lauvas” zaudē pirmo reizi

03.11.2010 19:15

Šodien Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārajā turnīrā 1. zaudējumu piedzīvoja ”Liepājas Lauvas”, kas savā laukumā ar 68:79 piekāpās ”VEF Juniors” vienībai, kurai šī bija 5. uzvara piecās spēlēs.

Liepājas klubs šodienas spēli aizvadīja bez Raimonda Gabrāna, kurš nesen pārtrauca līgumsaistības ar “Lauvu” komandu.

Izšķirošo atrāvienu Nikolaja Mazura trenētie ”juniori” veica mača 2. ceturtdaļā, teicami izmantojot laukuma saimnieku, lauvu, paviršības un lielajā pārtraukumā ejot pie rezultāta 36:44. Spēles 2. cēlienā laukumā risinājās jau nedaudz līdzīgāka spēle, taču vienmēr solīti priekšā atradās viesi no Rīgas. 4. ceturtdaļā VEF sasniedza 11 punktu handikapu, ko noturēja līdz pat spēles beigām – 68:79 – “Lauvām” par sliktu.

”Liepājas Lauvu” sastāvā, kā allaž, rezultatīvs bija Mareks Jurevičus (18 punkti, astoņas atlēkušās bumbas un 12 rezultatīvas piespēles), ar 12 punktiem piebalsoja Jevgēņijs Kosuškins, bet pret savu bijušo klubu 11 punktus guva Jurijs Aleksejevs. Neveiksmīgu spēli aizvadīja abi lauvu amerikāņi – Eštonam Mičelam septiņi punkti un piecas kļūdas, bet Našidam Bērdam vien divi punkti.

Savukārt Rīgas kluba labā 15 punktus guva Kaspars Bērziņš, bet 12 punkti uzreiz trim spēlētājiem – Raitim Grafam, Gatim Jahovičam un Dairim Bertānam.

Liepājniekiem četrās spēlēs trīs uzvaras un 3. vieta turnīra tabulā, bet “VEF Juniors” tabulā atrodas pirmajā vietā, nezaudot spēlēs ne reizi.