Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

“Lauvas” zaudē Šķēles “Kalev/Cramo”

04.11.2011 19:15

Piekto zaudējumu sešās spēlēs Baltijas Basketbola līgā (BBL) piedzīvojusi “Liepājas lauvas” komanda, kas šovakar savā laukumā ar 69:84 piekāpās Armanda Šķēles pārstāvētajai Tallinas “Kalev/Cramo” vienībai.

“Lauvas” sāka smagnēji, pirmos punktus gūstot tikai pēc nospēlētām trīsarpus minūtēm. Ar precīzu metienu no groza apakšas izcēlās Edmunds Dukulis. Liepājnieki līdz tam brīdim bija ielaiduši astoņus punktus. “Lauvu” atbilde igauņiem bija iespaidīga – mājinieki guva 15 punktus pēc kārtas.

Šajā laika posmā Tallinas komandā spēlējošais Armands Šķēle aizmeta garām divus “sodiņus”. Pēc pirmās ceturtdaļas kurzemniekiem bija sešu punktu handikaps – 18:12. Otrās ceturtdaļas sākumā “lauvas” ieguva pat deviņu punktu pārsvaru, taču puslaika pēdējās minūtes aizvadīja kļūdām bagātā spēlē, pasīvi spēlējot aizsardzībā. Dodoties lielajā atpūtā, mājiniekiem tik tikko izdevās nosargāt minimālu pārsvaru – 33:32.

Uzbrukuma basketbolam dominējot pār aizsardzību, spēles trešajā nogrieznī nedaudz precīzāki bija igauņi, pēdējām desmit minūtēm sev nodrošinot trīs punktu pārsvaru – 56:53. Spēlējot diezgan haotiski un uzkrītoši vāji aizsardzībā, liepājniekiem atspēlēties neizdevās un nācās samierināties ar jau kārtējo zaudējumu BBL – 69:84.

“Lauvas” šodien piedzīvoja jau piekto zaudējumu sešos mačos Baltijas līgā, savukārt “Kalev/Cramo” kontā trīs uzvaras un divi zaudējumi.