Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

LBL uzvara vidzemniekiem

06.02.2009 22:17

Aizraujoša cīņa aizvadīta LBL 2.divīzijas turnīrā – “Valmiera U21” viesos tikai mača beigās salauza “Liepājas papīra” pretestību un svinēja uzvaru 70:60, vēsta www.esports.lv. Rezultāts ilgu laiku spēlē auga līdzīgi. Nedaudz labāk spēli uzsāka valmierieši, tomēr ceturtdaļu savā labā noslēdza mājinieki – 23:19. Mājinieki turējās vadībā arī gandrīz visu otro ceturtdaļu, tomēr tās noslēgumā vadību pārņēma “Valmiera U21”, uzvarot puslaikā 32:31.

Pēc pārtraukuma mājinieki turpināja turēt līdz un laiku pa laikam pārņemt vadību, taču mača beigu daļā kurzemnieki “nolūza”. Pēdējās ceturtdaļas vidū komanda šķīra tikai pieci punkti (53:58), bet turpinājumā krietni labāk uzbrukumā darbojās viesi, galu galā svinot panākumu 70:60.

Liepājas papīrs – Valmieras U21 60:70
Liepājas papīrs: Freimanis 24, Mejeris 16 (10ab), Ate 14, Sviklis 4, Frīdenbergs 7ab, Muskats, Miglinieks, Nārķis, Leiters
Valmiera U21: Tukišs 20, Strēlis 13, Jakubonis 11, Rozītis 7, Ulmanis 6, Bedrītis 5, Iljins, Penka