LBL2: “LU/BS Rīga” sagādā Liepājai trešo zaudējumu trīs spēlēs

20.10.2019 17:52

Svētdien “Ramirent” Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā (LBL2) pie pirmās uzvaras jaunajā sezonā tika “LU / BS Rīga”, kas savā laukumā Hanzas vidusskolā ar rezultātu 90:63 apspēlēja “Liepāju / LSSS”, kam tas bija trešais zaudējums tikpat aizvadītajās spēlēs.

“LU / BS Rīga” sezonu sāka pirms nedēļas ar zaudējumu “Ventspils Augstskolai” (80:84), kamēr liepājnieki sezonu sāka vēl nedēļu ātrāk, kad piekāpās “Jelgavai / LLU” (60:102), bet pirms nedēļas piedzīvoja smagu zaudējumu arī Saldum (64:101). Šodien rīdziniekiem lieliski nospēlējot trešās ceturtdaļas beigas un pēdējās ceturtdaļas sākumu, kad tika veikts izrāviens 13:0, izdevās tikt pie pirmā panākuma – 90:63.

Pieci pamata piecinieka spēlētāji uzvarētāju rindās guva vismaz desmit punktus, bet rezultatīvākie ar 14 bija Roberts Bērze un Kārlis Daga-Krūmiņš, kuram arī piecas bumbas zem groziem. “Double-double” (10+12) Riharda Aleksandrova kontā. Kurzemniekiem 15 punktus guva Kristers Matisons, kuram arī četras piespēles. 11 punktus pievienoja Kristofers Pūlītis.

Nākamo spēli “Latvijas Universitātes” fārmklubs aizvadīs trešdien, viesos tiekoties ar “BJBS Rīga / Sportapunkts.lv”, bet “Liepājas” jaunā maiņa trešdien savā laukumā spēlēs pret “Bauskas BJSS / SC Mēmeli”.