Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Liela spēle Kurzemē: Liepājai atbildes cīņa pret RSU

Piektdien, 9. februārī, “BioSil” Sieviešu Baltijas basketbola līgā notiks viena spēle. “Liepāja/LSSS” pulksten 18.30 Liepājas Olimpiskajā centrā sacentīsies pret Rīgas Stradiņa Universitāti.

09.02.2024 10:07

Ja neskaita vairākas Latvijas vienības, lielākā daļa komandu turnīrā aizvadījušas 16-20 spēles.

Cīņa par “play-off” ieiet izšķirošajā fāzē un piektdien gaida viena no svarīgākajām spēlēm. Iespējams, ka tieši Liepājas un RSU duelī tiks izšķirts, kura komanda piedalīsies Baltijas līgas izslēgšanas turnīrā.

Pirmā apļa spēlē 28. oktobrī liepājniecēm viesos bija 16 punktu pārsvars, taču RSU ceturtajā ceturtdaļā veica iespaidīgu atspēlēšanos un pēc 22:3 izrāviena svinēja uzvaru ar 49:46.

Rīdzinieču kapteine Luīze Šepte izcēlās ar sešām pārķertām bumbām.

Rūdolfa Rozīša ērā komandas tikušās astoņas reizes. Pirmā spēle 2021. gada 8. decembrī beidzās ar Liepājas uzvaru izbraukumā (78:70), bet nākamajās septiņās cīņās pārākas bija studentes.

Lielākajā daļā zaudējumu starpība nepārsniedza 15 punktu atzīmi un intriga saglabājās spēles garumā.

Tagad spēki izlīdzinājušies. RSU spēli veido enerģiskas līderes, kamēr Liepājas rindās spēlē daudzas jaunatnes izlašu kandidātes.

Rīdziniecēm laukumā jādodas pēc 16 dienu pārtraukuma, kamēr Liepāja pagājušajā sestdien nopelnīja vērā ņemamu panākumu skaļajā Daugavpilī.