Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

“Liepāja” ceturto reizi uzvar “Ogri”

12.03.2016 18:56

“Aldara” Latvijas Basketbola līgā ceturto panākumu pēc kārtas izcīnīja “Liepāja”/”Triobet”, kas pirmo ceturtdaļu uzvarēja ar 18 punktu starpību un pārējā spēles laikā nosargāja uzvaru, izbraukumā “Ogri”/”Kumho Tyre” pārspējot ar rezultātu 86:77.

“Liepāja”/”Triobet” spēli sāka ar 13 punktu izrāvienu (13:0) un jau pirmajās minūtēs ieguva ievērojamu iniciatīvu. Pirmo ceturtdaļu kurzemnieki noslēdza ar 18 punktu pārsvaru (36:18), bet otrā ceturkšņa otrajā minūtē liepājnieki bija vadībā jau ar plus 25 (45:20).

Rezultāta starpība nostabilizējās 20 un nedaudz vairāk punktu robežās, un vēl otrā puslaika ceturtajā minūtē komandas šķīra 23 punkti – 65:42 liepājnieku labā. Taču tad beidzot pa īstam pamodās mājinieki, kuri trešās ceturtdaļas beigu daļā bija pietuvojušies līdz 11 punktiem (61:72), bet ceturtā ceturkšņa sākumā Kārlis Apsītis divreiz panāca vairs tikai mīnus desmit (64:74, 66:76). Beigās zaudējums ar 77:86.

“Liepāja”/”Triobet” svinēja ceturto uzvaru pēc kārtas, kā arī sagādāja ogrēniešiem ceturto neveiksmi pēc kārtas un jau 19. zaudējumu pēdējās 20 cīņās. Pēdējo četru mēnešu laikā vienīgo uzvaru “Ogre”/”Kumho Tyre” svinējusi pret “Jūrmalu”/”Fēniksu”, savā laukumā pretiniekus pārspējot ar rezultātu 73:72. Ogrēnieši nākamo spēli aizvadīs 16. martā, kad mājās uzņems “Baronu”/LDz, bet Liepājā 19. martā paredzēts Kurzemes derbijs.

Ogre/Kumho Tyre – Liepāja/Triobet (18:36, 20:22, 23:16, 16:12).

Ogre: Apsītis 23 (2p. – 6/9, 3p. – 3/4, 1p. – 2/2), Sīpoliņš 15 (7ab, 2p. – 7/10), Vītols 8 (5kļ, 3p. – 0/6), Pabrieža 7, Mizis 7, Kellijs 5 (5rp, 4kļ), Hlebovickis 5, Jansons 4, Bēts 3, Lasmanis, Gundegs, Brukss.

Liepāja: Hikss 22 (4pb), J. Antrops 19 (7ab, 3p. – 5/7), Ričardss 14, G. Antrops 11 (8ab, 3p. – 1/6), Čavars 11 (12ab), Garoza 3, Leimanis 2, Krastiņš 2, Sokolovs 2 (5rp), Šukteris.